achro9

B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - B' DIVISION

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΜΙΛΟΙ B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 B groupsc

  •   H τελική φάση θα διεξαχθεί σε διπλή πυραμίδα των 16. Προκρίνονται λοιπόν οι 3 πρώτοι απο κάθε όμιλο και ο καλύτερος 4ος

 

  • Έως σήμερα έχουν γίνει οι παρακάτω προσθήκες παικτων στις ομάδες του ομαδικού Β' κατηγορίας.

Οι παίκτες αυτοί έχουν δικαίωμα να αγωνισθούν από την 8η αγωνιστική 18/2/2019

  • ATHENS CLUB B1: ΔΑΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΑΜ

  • L'AMORTI B1: ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ - ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  • FREE-TIME B1: ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

  • FREE-TIME B2: ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

  • KORALLI B1: ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  • TRISPONTO B2: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

  • AMFYTRION B2: ΚΑΤΣΙΒΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  • LEGEND B1: ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

  • CAROM B1: ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ.

  •  FLASH B2: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΙΘΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  • L' AMORTI B3: ΝΤΑΛΑΚΑΣ Δ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

 

  • Δικαίωμα για αναβολή υπάρχει ΕΝΑ για κάθε γύρο. Θα πρέπει να είναι σύμφωνες και οι δύο ομάδες και η αγωνιστική να γίνει πρίν την επόμενη. Καμία αναβολή δεν μπορεί να γίνει στις 2 τελευταίες αγωνιστικές.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1ος Ομιλος

Ares14

 

Ares13

 

Ares12

 

 

Ares11

 

 

 

Ares10a

 

 

Ares9

 

 

Ares8a

 

 

Ares7

 

Ares6

 

 

Ares5a

 

Ares4

 

Ares3a

 

Ares2

 

 Ares1

2ος Ομιλος

Bres14a

 

Bres13

 

Bres12a

 

Bres11

 

 

Bres10

 

 

Bres9

 

 

Bres8

 

Bres7a

 

Bres6

 

 

Bres5a

 

Bres4

 

Bres3

 

Bres2a

 

 Bres1

3ος Ομιλος

Cres14

 

Cres13

 

Cres12

 

Cres11

 

 

Cres10

 

 

Cres9

 

 

Cres8

 

Cres7

 

Cres6a

 

 Cres5a

 

 

 

Cres4

 

Cres3

 

Cres2

 

 Cres1

4ος Ομιλος


Dres14

 

Dres13

 

Dres12

 

Dres11a

 

 

Dres10

 

 

Dres9

 

 

Dres8

 

Dres7a

 

Dres6a

 

 Dres5b

 

Dres4

 

Dres3a

 

Dres2

 

Dres1

5ος Ομιλος

Eres14

 

Eres13a

 

Eres12

 

Eres11

 

 

Eres10

 

 

Eres9a

 

 

Eres8

 

Eres7

 

Eres6

 

Eres5

 

Eres4

 

Eres3

 

Eres2

 

Eres1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Παρακάτω μπορείτε να δείτε την κατάταξη με βάση την βαθμολογία των ομάδων που προκρίνονται στην τελική φάση.

Τα ίδια χρώματα στην κολώνα της "ΘΕΣΗΣ" θα είναι αντίπαλοι στον πρώτο αγώνα της πυραμίδας της τελικής φάσης.

  16rank

 

1ος Ομιλος

 A14

 

 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

AFINAL

2ος Ομιλος

 B14

 

 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

BFINAL

3ος Ομιλος

 C14

 

 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

CFINAL

4ος Ομιλος

 D14

 

5ος Ομιλος

 E14

 

 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

 

 

 

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017-18 B ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΝ Μ.Ο.
ΘΕΣH ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΝΤ ΣΤΕΚ ΑΓ Μ.Ο. ΘΕΣH ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΝΤ ΣΤΕΚ ΑΓ Μ.Ο.
1 RIGOUTSOS D. 90 98 3 0,918 101 CHRISTELIS J. 172 336 7 0,511
2 MITSAKOS T. 210 229 7 0,917 102 PAPADIMITRIOU T. 265 520 11 0,509
3 MOURATIDIS P. 200 247 7 0,809 103 GANTZOULAS G. 139 273 6 0,509
4 FOSTERIS S. 289 358 10 0,807 104 DAVIS D. 273 537 12 0,508
5 RIZOS A. 402 507 14 0,792 105 PATRINOS P. 143 281 6 0,508
6 LABROU A. 60 78 3 0,769 106 ANDREOU D. 322 635 13 0,507
7 KALLOTI A. 354 461 12 0,767 107 FILINIS G. 299 589 13 0,507
8 DOUMENIS P. 378 508 13 0,744 108 TSIGGOPOULOS E. 194 382 8 0,507
9 PAPALOUKAS I. 290 391 10 0,741 109 GIANNAKAKOS I. 70 138 3 0,507
10 KASTERLOPOULOS I. 314 426 13 0,737 110 OUROUMIDIS A. 186 368 8 0,505
11 SAVVOPOULOS I. 210 285 7 0,736 111 CHIOTIS N. 203 403 10 0,503
12 CHRISTOFORIDIS N. 30 41 1 0,731 112 LITSOS E. 252 504 12 0,500
13 OIKONOMOU M. 328 450 11 0,728 113 STENAKIS G. 228 456 10 0,500
14 EKOUTSIDIS A. 265 367 9 0,722 114 MARKOPOULOS S. 97 194 4 0,500
15 FILIPPOU G. 232 322 8 0,720 115 DESPOTOPOULOS D. 165 331 9 0,498
16 VAGGIOS G. 264 369 9 0,715 116 KARALIAS A. 129 259 6 0,498
17 KONTOGIANNIS E. 247 345 9 0,715 117 DIMITRAKOPOULOS I. 238 479 11 0,496
18 KALABALIKIS K. 322 451 12 0,713 118 GKEVEZOS M. 93 189 4 0,492
19 TATARIS M. 59 83 2 0,710 119 CHILAS V. 210 429 11 0,489
20 MOURLAS D. 319 458 11 0,696 120 KOSTA V. 209 429 9 0,487
21 FALAGGAS C. 259 381 9 0,679 121 CHATZIPAVLIS S. 193 396 9 0,487
22 AGGELIDAKIS K. 192 285 7 0,673 122 VARNAVAS T. 69 142 3 0,485
23 EFSTATHIOU S. 328 488 13 0,672 123 FAKOS G. 69 142 3 0,485
24 ANTONAROS E. 226 337 9 0,670 124 SEREPETSIS N. 238 492 12 0,483
25 FILIPPOU M. 310 463 11 0,669 125 KAMATEROS E. 228 473 10 0,482
26 BALIS T. 284 424 11 0,669 126 TSIGKAS V. 222 460 10 0,482
27 PARAVALOS D. 132 198 5 0,666 127 EFSTRATIOU F. 304 633 13 0,480
28 DOKOS C. 133 200 5 0,665 128 ANTONIOU I. 24 50 1 0,480
29 ROUSSELIOTAKIS A. 284 428 11 0,663 129 GIALLELIS A. 162 340 7 0,476
30 FLEMOTOMOS N. 259 391 10 0,662 130 KONTOMARIS C. 134 282 6 0,475
31 TREMOULIS A. 309 468 12 0,660 131 PSOMAS G. 203 430 10 0,472
32 EVGENIADIS I. 326 494 13 0,659 132 SIAFAKAS P. 148 313 7 0,472
33 CHALKIADAKIS L. 192 291 7 0,659 133 PARASKEVOPOULOS G. 271 579 13 0,468
34 OUZOUNOGLOU C. 201 306 7 0,656 134 DOUMENIS A. 62 132 3 0,469
35 KOULOURIS G. 307 469 12 0,654 135 FOTOGLOU P. 128 275 6 0,465
36 METAXOTOS P. 335 519 13 0,645 136 TSOUTSANIS C. 195 422 9 0,462
37 ARTINOPOULOS E. 171 265 6 0,645 137 NIKITAS S. 181 394 9 0,459
38 MICHAIL E. 83 129 3 0,643 138 KOTSIS C. 140 306 7 0,457
39 KARDIAKOS I. 27 42 1 0,642 139 LIAPATAS G. 107 234 5 0,457
40 SPIRIDON N. 232 363 9 0,639 140 GEORGIADIS I. 244 535 11 0,456
41 DRAKOULIS I. 301 473 11 0,636 141 DIMOU A. 271 596 13 0,454
42 OSMANLIS A. 319 502 12 0,635 142 GEORGOPOULOS G. 106 233 5 0,454
43 KOUTSIOUBAS K. 272 429 10 0,634 143 EFSTRATIOU S. 301 665 14 0,452
44 SPANTIDAKIS M. 245 389 9 0,629 144 NEARCHAKOS G. 228 506 11 0,450
45 LIATSOS P. 332 529 12 0,627 145 KITSAS T. 186 415 9 0,448
46 CHATZIOANOU I. 385 618 14 0,622 146 SERVETAS D. 145 323 7 0,448
47 MALKOS D. 308 496 12 0,620 147 CHARALABOUS G. 82 183 4 0,448
48 KATSAROS T. 302 488 11 0,618 148 MARKAKIS I. 128 286 6 0,447
49 NEOFYTOS A. 308 499 11 0,617 149 FRAGGOS K. 125 281 6 0,444
50 LIATSOS M. 335 543 12 0,616 150 KREMMIDAS A. 202 455 10 0,443
51 CHATZIGIANNIS E. 120 197 5 0,609 151 LOUARI V. 72 163 4 0,441
52 ROUSSOPOULOS C. 260 427 11 0,608 152 KONDILIS C. 44 100 2 0,440
53 CHRISTOFORIDIS G. 262 433 10 0,605 153 KOUVOPOULOS S. 22 50 1 0,440
54 BERNALIS S 317 524 12 0,604 154 PASCHALIDIS K. 174 396 9 0,439
55 TSAPALOS V. 260 430 11 0,604 155 STATHIS G. 173 394 9 0,439
56 BITSAKOS C. 110 182 5 0,604 156 KANTZELIS S. 115 262 6 0,438
57 KAKOGIANNOS L. 110 182 4 0,604 157 CHALKIOPOULOS M. 114 260 7 0,438
58 METHENITIS S. 141 234 5 0,602 158 KOKKALIS S. 75 171 4 0,438
59 MILIONIS I. 100 166 4 0,602 159 KYMPOUROPOULOS N. 268 616 13 0,435
60 PTOCHOS M. 207 349 8 0,593 160 KOKONEZIS E. 162 377 8 0,429
61 BALOMENOS A. 108 182 4 0,593 161 PILOURIS I. 193 450 10 0,428
62 SIOMOS N. 76 128 3 0,593 162 TOUMAZATOS G. 98 229 5 0,427
63 ELEFTHERIADIS D. 264 448 10 0,589 163 KAVVADIAS V. 37 87 2 0,425
64 CHARISIS F. 345 588 13 0,586 164 RIGOUTSOS I. 220 519 12 0,423
65 KAFETZOPOULOS P. 225 384 9 0,585 165 KALOGEROPOULOS C. 166 394 9 0,421
66 POGKOSIAN E. 104 179 4 0,581 166 HLIOPOULOS S. 84 200 4 0,420
67 KATSIVARDAS N. 104 179 6 0,581 167 KECHAGIAS S. 69 164 4 0,420
68 SAVVOULIDIS S. 281 484 12 0,580 168 KARAJ F. 36 87 2 0,413
69 DIMITROPOULOS S. 261 450 10 0,580 169 ATMATSIDIS E. 220 535 11 0,411
70 KALIVIOTIS E. 258 447 11 0,577 170 CHARALABOUS S. 184 447 9 0,411
71 LOUBARDIAS A. 170 296 7 0,574 171 KARAMESINIS S. 131 318 8 0,411
72 GEORGIOU G. 348 607 13 0,573 172 FOTOPOULOS G. 274 683 14 0,401
73 ELEFTHERIADIS G. 51 89 2 0,573 173 PSIXIDIS G. 136 339 8 0,401
74 BOKIAS A. 162 283 6 0,572 174 TRAKAS I. 241 602 13 0,400
75 PAPADOPOULOS A. 251 439 10 0,571 175 GKIKAS C. 93 232 8 0,400
76 TRITSIS C. 276 484 11 0,570 176 CHRISTOPOULOS C. 20 50 2 0,400
77 DANALIS G. 224 393 9 0,569 177 NINIDAKIS E. 37 93 4 0,397
78 SIDIROPOULOS C. 293 516 11 0,567 178 GEORGIADIS N. 171 432 9 0,395
79 IRAKLEIDIS S. 350 623 14 0,561 179 SYNTICHAKIS M. 78 197 4 0,395
80 PASPATIS M. 118 210 5 0,561 180 MALAXTARIS A. 73 190 4 0,384
81 FRAGKIAS S. 184 328 7 0,560 181 KARRAS A. 57 150 3 0,380
82 STATHATOS T. 185 331 8 0,558 182 KOUTSOPOULOS K. 19 50 1 0,380
83 TZOULAS D. 189 339 7 0,557 183 TOUMLELIS S. 19 50 1 0,380
84 SKYRIANOS C. 304 547 13 0,555 184 NIKOLAOU K. 227 603 13 0,376
85 DALAKAS D. 74 133 3 0,556 185 KALANTZIS D. 223 594 12 0,375
86 ISIDOROU S. 201 366 8 0,549 186 SAPLAOURAS N. 56 150 3 0,373
87 KOUZIOKAS I. 288 528 11 0,545 187 FRANTZIS K. 200 538 11 0,371
88 GRATSIAS G. 188 346 8 0,543 188 KARAVASILIS V. 55 150 3 0,366
89 MANIATOPOULOS N 131 242 5 0,541 189 KATSOULAKIS P. 144 394 8 0,365
90 DADOROS A. 123 229 5 0,537 190 PERGAMALIS S. 73 200 4 0,365
91 ANASTASOPOULOS G. 133 250 5 0,532 191 GEROGIANNIS C. 92 254 6 0,362
92 AGALIANOS S. 74 139 3 0,532 192 KOULOGLOU A. 52 144 3 0,361
93 SPANELIS A. 79 150 3 0,526 193 FOTIOU G. 187 539 11 0,346
94 BOGAS K. 218 417 9 0,522 194 RADITSAS A. 177 512 11 0,345
95 STRATIS E. 168 322 7 0,521 195 VALVIS I. 68 197 4 0,345
96 SIDIROPOULOS A. 285 549 12 0,519 196 SPANOS S. 167 488 12 0,342
97 BRELLOS A. 243 470 10 0,517 197 KOULOGLOU P. 72 210 5 0,342
98 DESINIOTIS T. 243 470 11 0,517 198 MOULLOS K. 154 451 10 0,341
99 PAPAFILIS V. 293 569 13 0,514 199 MITROSIS A. 34 100 2 0,340
100 BALIS Z. 202 393 9 0,513 200 KOYKOLIAS D. 17 50 1 0,340

 

 

 

 

 

 

Λίστα συνεργαζόμενων καταστημάτων με την Ενωση στην Ελλάδα με διευθύνσεις και τηλέφωνα.
Με κλικ πάνω στην διεύθυνση παραπομπή στο Google maps για προβολή στον χάρτη και λήψη οδηγιών μετάβασης.

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ - ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ ΑΠΟ Α εως L

La casa de billar

La Casa de Billar  210 5744003

ΤΕΥΘΙΔΟΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 12132

lacasa2

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ - ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ ΑΠΟ L εως U

LA PALMA

 La palma cafe-billiard house

Αμμοχώστου 2, Παλούκια 189 00
ΤΗΛ: 21 0464 4030

lapalma

MASTER'S B.C

MASTER'S Billiard Club  2221024050
Περικλέους Σταύρου 10, Χαλκίδα.

 

 

halkidanew

MISTER 100

 

MISTER 100 210 9215392

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 53-55

 

 

 

3

 

4

Royal B.C

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29 με Τ.Κ. 20100 στην πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ του νομού ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΤΗΛ: 2741023116 - 6944326294