achro9

 

 

ΤΡΙΣΠΟΝΤΕΣ-3Cushions

MASTERS

2nd GRAND-PRIX

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙΤΕ ΣΤΟ 2ο GRAND-PRIX ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 2017-18 

 promosmall

3rd GRAND-PRIX

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙΤΕ ΣΤΟ 2ο GRAND-PRIX ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 2017-18 

4th FINAL 24

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

FINAL32

Last 32 results

Last 16 results

Last 8 results

Semi-finals & Final

Final rank

4th Division

1ος Γύρος - 1st Round

 

Ο Αντώνης Ανδρεάκος ο νικητής στον Α' γύρο της 4ης κατηγορίας τρισπόντων για την περίοδο 2017-18.
Στον ημιτελικό κέρδισε τον Γιαλλέλη Αρη με σκόρ 25-14 σε 24 στεκιές και στον τελικό τον Γεωργίου Γιώργο με σκόρ 25-16 σε 32 στεκιές.
Στον άλλο ημιτελικό ο Γεωργίου κέρδισε τον Παπαδόπουλο Α. με σκόρ 25-17 σε 30 στεκιές.

 

Οι συνθήκες των αγώνων στην τελική 16αδα σε επίπεδο των MASTER και απο άποψη υλικών και η γενικότερη απόδοση της 16αδας δεν θυμίζει πλέον 4η κατηγορία..

Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολη την εξέλιξη του πρωταθλήματος και την τελική κατάταξη - βαθμολογία.

 

 

 

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

Α' Φάση    Β' Φάση     Γ' Φάση     Δ' Φάση

ΤΕΛΙΚΗ 16ΑΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-18 Α' ΓΥΡΟΣ  
    16ΑΔΑ   8ΑΔΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ  
29/9/2017 18:00 1 ANDREAKOS A.    carom 
16 PTOCHOS M. ANDREAKOS A.
29/9/2017 20:00 8 NEARHAKOS G. NEARHAKOS G. 1/10/2016 15:00
9 FALAGGAS Ch. 30/9/2017 15:00 ANDREAKOS A.
29/9/2017 18:00 5 DAVIS D. GIALLELIS A.
12 SEREPETSIS N. DAVIS D.
29/9/2017 20:00 4 GIALLELIS A. GIALLELIS A. 1/10/2016 17:30
13 ELEFTHERIADIS G. ANDREAKOS A. 
29/9/2017 20:00 3 ANTONAROS E. GEORGIOU G. 
14 CHALKIOPOULOS M. ANTONAROS E.  hbulogo200
29/9/2017 20:00 6 SIOMOS N. PAPADOPOULOS A. 1/10/2016 15:00
11 PAPADOPOULOS A. 30/9/2017 15:00 PAPADOPOULOS A.
29/9/2017 18:00 7 LOUARI V. GEORGIOU G.
10 MANIATOPOULOS N. MANIATOPOULOS N.
29/9/2017 18:00 2 SKORDOS K. GEORGIOU G.
15 GEORGIOU G.        

 

 

 

 Οι Όμιλοι της Δ' Φάσης.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 28/09/2017

Ωρα έναρξης του 1ου αγώνα (Νο2 - Νο3) 17:30

groups4a

Οι Όμιλοι της Γ' Φάσης.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 27/09/2017

Ωρα έναρξης του 1ου αγώνα (Νο2 - Νο3) 17:30

groups3aa

 

Οι Όμιλοι της B' Φάσης και τα καταστήματα διεξαγωγής.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 26/09/2017

Ωρα έναρξης του 1ου αγώνα (Νο2 - Νο3) 17:30

 

groupscl2aa

Οι Όμιλοι της Α' Φάσης και τα καταστήματα διεξαγωγής.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 25/09/2017

Ωρα έναρξης του 1ου αγώνα (Νο2 - Νο3) 17:30

36groupsaaaa

 

Τα αποτελέσματα

Α' Φάση     Β' Φάση     Γ' Φάση

Οι ημιτελικοί και ο τελικός

Group ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 1/10/2017 ANDREAKOS Antonis 25 24 2 3 1,042
GIALLELIS Aris 14 24 0 4 0,583
2 1/10/2017 PAPADOPOULOS Avraam 17 30 0 3 0,567
GEORGIOU George 25 30 2 5 0,833
               
Group Ο ΤΕΛΙΚΟΣ
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 1/10/2017 GEORGIOU George 16 32 0 4 0,5
ANDREAKOS Antonis 25 32 2 4 0,781

 

 

Τα αποτελέσματα της 8αδας

Group
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 30/9/2017 ANDREAKOS Antonis 25 33 2 4 0,758
NEARHAKOS Grigoris 12 33 0 2 0,364
2 30/9/2017 DAVIS Dimitris 22 36 0 3 0,611
GIALLELIS Aris 25 36 2 3 0,694
3 30/9/2017 ANTONAROS Evangelos 18 25 0 3 0,72
PAPADOPOULOS Avraam 25 25 2 7 1
4 30/9/2017 MANIATOPOULOS Nikos 19 48 0 2 0,396
GEORGIOU George 25 48 2 3 0,521

 

Τα αποτελέσματα της 16αδας

Group
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 29/9/2017 ANDREAKOS Antonis 25 34 2 4 0,735
PTOCHOS Manolis 9 34 0 3 0,265
2 29/9/2017 NEARHAKOS Grigoris 25 42 2 4 0,595
FALAGGAS Christos 18 42 0 5 0,429
3 29/9/2017 DAVIS Dimitris 25 28 2 7 0,893
SEREPETSIS Nikolaos 16 28 0 4 0,571
4 29/9/2017 GIALLELIS Aris 25 30 2 3 0,833
ELEFTHERIADIS George 13 30 0 4 0,433
5 29/9/2017 ANTONAROS Evangelos 25 49 2 4 0,51
CHALKIOPOULOS Marios 22 49 0 3 0,449
6 29/9/2017 SIOMOS Nikos 17 44 0 3 0,386
PAPADOPOULOS Avraam 25 44 2 3 0,568
7 29/9/2017 LOUARI Vassilis 10 39 0 2 0,256
MANIATOPOULOS Nikos 25 39 2 3 0,641
8 29/9/2017 SKORDOS Konstantinos 20 44 0 4 0,455
GEORGIOU George 25 44 2 3 0,568

 

 .

 

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 4ης φάσης.

results4

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 3ης φάσης.

3results

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 2ης φάσης.

results2

results2a

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 1ης φάσης.

results1a

Η κατάταξη

Α' Φάση    Β' Φάση    Γ' Φάση

Η τελική κατάταξη και η βαθμολογία του Α' γύρου.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-18 Α' ΓΥΡΟΣ Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Position Points Player ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ΑΔΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
Caroms Innings H.R. AVG Best AVG Caroms Total Innings Total H.R. Total AVG Total Best AVG Total
1 60 ANDREAKOS Antonis 100 123 4 0,813 1,042 245 345 5 0,71 1,042
2 38 GEORGIOU George 91 154 5 0,591 0,833 222 434 5 0,512 0,833
3 26 GIALLELIS Aris 64 90 4 0,711 0,833 211 289 7 0,73 1
4 26 PAPADOPOULOS Avraam 67 99 7 0,677 1 214 357 7 0,599 1
5 18 ANTONAROS Evangelos 43 74 4 0,581 0,72 193 283 5 0,682 0,833
6 18 DAVIS Dimitris 47 64 7 0,734 0,893 226 413 7 0,547 0,893
7 18 MANIATOPOULOS Nikos 44 87 3 0,506 0,641 186 328 6 0,567 1,087
8 18 NEARHAKOS Grigoris 37 75 4 0,493 0,595 164 321 5 0,511 0,783
9 12 SEREPETSIS Nikolaos 16 28 4 0,571 0,571 155 289 6 0,536 1,136
10 12 SKORDOS Konstantinos 20 44 4 0,455 0,455 151 273 6 0,553 0,833
11 12 CHALKIOPOULOS Marios 22 49 3 0,449 0,449 165 326 6 0,506 0,735
12 12 ELEFTHERIADIS George 13 30 4 0,433 0,433 178 378 7 0,471 0,625
13 12 FALAGGAS Christos 18 42 5 0,429 0,429 158 304 5 0,52 1,087
14 12 SIOMOS Nikos 17 44 3 0,386 0,386 167 307 5 0,544 0,806
15 12 PTOCHOS Manolis 9 34 3 0,265 0,265 143 318 5 0,45 0,735
16 12 LOUARI Vassilis 10 39 2 0,256 0,256 168 453 3 0,371 0,532
17 8 ANASTASOPOULOS George 147 245 5 0,6 0,781 147 245 5 0,6 0,781
18 8 KALOGERAS Dimitris 136 250 6 0,544 0,758 136 250 6 0,544 0,758
19 8 KALILAS Kostas 128 287 4 0,446 0,556 128 287 4 0,446 0,556
20 8 KOTSIS Christos 158 348 5 0,454 0,658 158 348 5 0,454 0,658
21 8 DERVENTIS Tasos 165 374 4 0,441 0,61 165 374 4 0,441 0,61
22 8 SKOLARIKOU Savvina 138 267 7 0,517 0,658 138 267 7 0,517 0,658
23 8 KOULOGLOU Panos 108 310 6 0,348 0,694 108 310 6 0,348 0,694
24 8 KOKKALIS Sotiris 101 258 4 0,391 0,453 101 258 4 0,391 0,453
25 5 VASILOPOULOS Evgenios 93 176 5 0,528 0,781 93 176 5 0,528 0,781
26 5 ATMATSIDIS Ilias 133 299 4 0,445 0,658 133 299 4 0,445 0,658
27 5 EVGENIADIS Ioannis 96 208 4 0,462 0,5 96 208 4 0,462 0,5
28 5 NIKOLAOU George 133 280 5 0,475 0,724 133 280 5 0,475 0,724
29 5 GEORGOPOULOS George 87 193 4 0,451 0,514 87 193 4 0,451 0,514
30 5 GEORGALIS Dionysis 91 161 4 0,565 0,781 91 161 4 0,565 0,781
31 5 KAMATEROS Evaggelos 117 292 5 0,401 0,5 117 292 5 0,401 0,5
32 5 VAGIOS George 90 181 4 0,497 0,61 90 181 4 0,497 0,61
33 5 BRELLOS Anastasios 91 192 4 0,474 0,862 91 192 4 0,474 0,862
34 5 PAPADAKIS Dimitris 80 212 5 0,377 0,5 80 212 5 0,377 0,5
35 5 TOUMAZATOS George 89 217 4 0,41 0,472 89 217 4 0,41 0,472
36 5 MOURKAKOS George 118 322 4 0,366 0,521 118 322 4 0,366 0,521
37 5 CHEILAS Vasilis 72 197 5 0,365 0,436 72 197 5 0,365 0,436
38 5 ANDREOU Dimitris 75 202 3 0,371 0,481 75 202 3 0,371 0,481
39 5 MARKAKIS John 113 311 7 0,363 0,436 113 311 7 0,363 0,436
40 5 SYRIOPOULOS Efstathios 117 294 4 0,398 0,49 117 294 4 0,398 0,49
41 5 PSOMAS George 79 172 5 0,459 0,833 79 172 5 0,459 0,833
42 5 TRAKAS J. 75 178 4 0,421 0,625 75 178 4 0,421 0,625
43 5 KATSOULAKIS Pavlos 78 206 4 0,379 0,445 78 206 4 0,379 0,445
44 5 KINTATOS Stefanos 129 255 8 0,506 0,769 129 255 8 0,506 0,769
45 5 POGOSIAN EDWARD 86 177 5 0,486 0,563 86 177 5 0,486 0,563
46 5 KYMPOUROPOULOS Nikos 95 289 4 0,329 0,431 95 289 4 0,329 0,431
47 5 MAZONAKIS Stefanos 110 277 5 0,397 0,438 110 277 5 0,397 0,438
48 5 MALAKTARIS Apostolos 48 171 4 0,281 0,519 48 171 4 0,281 0,519
49 5 STENAKIS George 122 293 4 0,416 0,556 122 293 4 0,416 0,556
50 5 MARKAKIS Dimitris 112 292 4 0,384 0,595 112 292 4 0,384 0,595
51 5 KALOUDIS kostas 65 196 3 0,332 0,348 65 196 3 0,332 0,348
52 5 GIALLELIS Athanasios 115 275 4 0,418 0,532 115 275 4 0,418 0,532
53 5 LITSOS ELIAS 103 315 4 0,327 0,418 103 315 4 0,327 0,418
54 5 KREMIDAS Alexios 116 286 4 0,406 0,607 116 286 4 0,406 0,607
55 5 KANAKIDIS George 106 289 3 0,367 0,556 106 289 3 0,367 0,556
56 5 TSOLIAS Fotis 72 215 4 0,335 0,415 72 215 4 0,335 0,415
57 5 KOSTANTONIS John 65 152 4 0,428 0,581 65 152 4 0,428 0,581
58 5 SAPLAOURAS Nikos 71 208 4 0,341 0,581 71 208 4 0,341 0,581
59 5 MOULLOS Kostas 83 320 4 0,259 0,382 83 320 4 0,259 0,382
60 5 TSEKOURAS John 84 216 4 0,389 0,472 84 216 4 0,389 0,472
61 3 TZOULAS Dimitris 94 183 6 0,514 0,658 94 183 6 0,514 0,658
62 3 GOTSIS Vasilis 78 216 5 0,361 0,49 78 216 5 0,361 0,49
63 3 KALOGEROPOULOS Christos 74 197 5 0,376 0,543 74 197 5 0,376 0,543
64 3 ANTONOPOULOS Christos 86 176 4 0,489 0,595 86 176 4 0,489 0,595
65 3 KITROMILIDIS Nikolaos 81 211 4 0,384 0,5 81 211 4 0,384 0,5
66 3 DIMAKOPOULOS George 76 220 5 0,345 0,455 76 220 5 0,345 0,455
67 3 KARATSOLIS Nikos 75 195 4 0,385 0,463 75 195 4 0,385 0,463
68 3 BERNALIS Sakis 90 212 4 0,425 0,49 90 212 4 0,425 0,49
69 3 KAVVADIAS Vassilis 67 175 4 0,383 0,556 67 175 4 0,383 0,556
70 3 ZAVERDINOS Nikos 58 213 3 0,272 0,327 58 213 3 0,272 0,327
71 3 TALABOUKAS Fidel 71 217 5 0,327 0,336 71 217 5 0,327 0,336
72 3 Eleftheriadis Stefanos 59 220 3 0,268 0,327 59 220 3 0,268 0,327
73 3 FOTIOU Giorgos 60 213 4 0,282 0,364 60 213 4 0,282 0,364
74 3 KOKOLOGIANNIS George 53 210 3 0,252 0,291 53 210 3 0,252 0,291
75 3 PANAGIOTOPOULOS Athanasios 66 217 5 0,304 0,382 66 217 5 0,304 0,382
76 3 MIMIKOS Limperis 27 104 3 0,26 0,26 27 104 3 0,26 0,26
77 3 KARAVAS Kyriakos 52 202 3 0,257 0,273 52 202 3 0,257 0,273
78 3 RIGOUTSOS John 40 101 3 0,396 0,522 40 101 3 0,396 0,522
79 3 THALLAS Evangelos 60 205 3 0,293 0,4 60 205 3 0,293 0,4
80 3 VERGOS Fotis 59 204 4 0,289 0,345 59 204 4 0,289 0,345
81 3 ILIOPOULOS Sotiris 71 186 4 0,382 0,421 71 186 4 0,382 0,421
82 3 ZAFEIRIS Konstantinos 70 203 3 0,345 0,418 70 203 3 0,345 0,418
83 3 GEORGIADIS Nikos 69 207 3 0,333 0,385 69 207 3 0,333 0,385
84 3 KORBI Ioanna 64 210 3 0,305 0,404 64 210 3 0,305 0,404
85 3 SOUCHLERIS John 76 210 3 0,362 0,543 76 210 3 0,362 0,543
86 3 PARASKEVOPOULOS George 62 201 4 0,308 0,345 62 201 4 0,308 0,345
87 3 MITROSIS Angelos 65 202 4 0,322 0,676 65 202 4 0,322 0,676
88 3 MOTIKAS Kyriakos 40 220 5 0,182 0,309 40 220 5 0,182 0,309
89 3 PESLIS Spiros 62 216 5 0,287 0,321 62 216 5 0,287 0,321
90 3 KANELLOPOULOS Panagiotis 70 198 5 0,354 0,472 70 198 5 0,354 0,472
91 3 KONTAXIS Vasillis 58 218 3 0,266 0,382 58 218 3 0,266 0,382
92 3 THALLAS Panagiotis 55 198 3 0,278 0,324 55 198 3 0,278 0,324
93 3 MIMIKOS Vasilis 48 182 3 0,264 0,356 48 182 3 0,264 0,356
94 3 SPANOS Stavros 50 176 3 0,284 0,382 50 176 3 0,284 0,382
95 3 PILOURIS Ioannis 40 110 3 0,364 0,382 40 110 3 0,364 0,382
96 3 GEVEZOS Marios 42 85 5 0,494 0,595 42 85 5 0,494 0,595
97 3 ROUSSOS Georgiou Ioannis 33 100 3 0,33 0,467 33 100 3 0,33 0,467
98 3 PANTAZIS George 34 94 3 0,362 0,472 34 94 3 0,362 0,472
99 3 Chiotelis Efstratios 32 86 3 0,372 0,418 32 86 3 0,372 0,418
100 0 KOUZOUTSAKOGLOU Charalabos 0 0 0 0 0 0 0 0
101 0 MOURIKIS George 0 0 0 0 0 0 0 0
102 0 SARAKINOS Evangelos 0 0 0 0 0 0 0 0
103 0 KONTARELIS George 0 0 0 0 0 0 0 0
104 0 KERAMIDARIS Memos 0 0 0 0 0 0 0 0
105 0 ANTONOPOULOS Kostas 0 0 0 0 0 0 0 0
106 0 ROUSSOS Stavrou Ioannis 0 0 0 0 0 0 0 0
107 0 NIKITOPOULOS Eleftherios 0 0 0 0 0 0 0 0
108 0 SPILIOPOULOS Panagiotis 0 0 0 0 0 0 0 0
108 7475 19127 8 0,391 1,042 9803 23469 8 0,418 1,136

 

Η κατάταξη της 4ης φάσης.

 

rank4a

Η κατάταξη της 3ης φάσης.

3rank

Η κατάταξη της 2ης φάσης.

rank2a

 

 

Η κατάταξη της 1ης φάσης.

 rank1a

2ος Γύρος - 2nd round

 

 Ανδρεάκος και Γιαλλέλης άλλαξαν θέσεις στον Β' γύρο και ισοβαθμούν στην γενική κατάταξη με τον Ανδρεάκο να παίρνει την πρωτιά με καλύτερο γενικό μέσο όρο.
Νικητής του Β' γύρου ο Γιαλλέλης Α. κερδίζοντας στον ημιτελικό τον Ανδρεάκο Α. 25-16 σε 33 στεκιές και στον τελικό τον Δαβή Δ. για μια καραμπόλα 25-24 σε 35 στεκιές.
Ο Δαβής κέρδισε στον ημιτελικό τον Κιντάτο Σ. 25-20 σε 53 στεκιές.
Με την 3η θέση σε αυτόν τον γύρο ο Κιντάτος κατάφερε να μπεί στην τελική 16αδα.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολα τα αποτελέσματα την κατάταξη του Β' γύρου καθώς και την γενική κατάταξη μετά απο τους 2 γύρους.
Στην ενότητα ΤΕΛΙΚΑ μπορείτε να δείτε την τελική πυραμίδα που θα κρίνει τον πρωταθλητή και θα διεξαχθεί το τριήμερο 3 εως 5 Νοεμβρίου στο CAROM-CAFE.

 

 

 

 

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

H τελική πυραμίδα των 16.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-18 B' ΓΥΡΟΣ
    16ΑΔΑ   8ΑΔΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
27/10/2017 17:30 1 TZOULAS Dimitris         akadimia1a 
16 VERGOS Fotis   VERGOS Fotis     
           
27/10/2017 20:30 8 GIALLELIS Aris   GIALLELIS Aris    29/10/2017 15:30
9 GEVEZOS Marios   28/10/2017 15:00   GIALLELIS Aris 
         
27/10/2017 20:30 5 ANTONAROS Evangelos     ANDREAKOS Antonis 
12 GIALLELIS Athanasios   ANTONAROS Evangelos   
         
27/10/2017 19:00 4 ANDREAKOS Antonis   ANDREAKOS Antonis    29/10/2017 17:30
13 KARATSOLIS Nikos     GIALLELIS Aris 
           
27/10/2017 19:00 3 PTOCHOS Manolis     DAVIS Dimitris 
14 DAVIS Dimitris   DAVIS Dimitris    hbulogo140 
         
27/10/2017 17:30 6 ELEFTHERIADIS George   SKORDOS Konstantinos    29/10/2017 15:30
11 SKORDOS Konstantinos   28/10/2017 16:30   DAVIS Dimitris  
         
27/10/2017 19:00 7 ANDREOU Dimitris     KINTATOS Stefanos 
10 SKOLARIKOU Savvina   ANDREOU Dimitris     
           
27/10/2017 20:30 2 KINTATOS Stefanos   KINTATOS Stefanos     
15 KAVVADIAS Vassilis        
               

 

 

Οι Όμιλοι της Δ' Φάσης.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 26/10/2017

4th b d

O δεύτερος αγώνας είναι μεταξύ του πρώτου του ομίλου και του νικητή του πρώτου αγώνα.

 

 

Οι Όμιλοι της Γ' Φάσης.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 25/10/2017

4th b c

Οι Όμιλοι της Β' Φάσης.

Τα καταστήματα διεξαγωγής θα ανακοινωθούν την Κυριακή 22/11 το μεσημέρι.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 23-24/09/2017

groups3

 

 

Οι Όμιλοι της Α' Φάσης και τα καταστήματα διεξαγωγής.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 20-21/09/2017

dbround

Α' ΦΑΣΗ 20 &21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ.
Β' ΦΑΣΗ 23 & 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ
Γ' ΦΑΣΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 5 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ
Δ' ΦΑΣΗ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΠΟΣΤΑΣΗ 25 ΚΑΡΑΜΠΟΛΕΣ ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ

Τα αποτελέσματα

Οι ημιτελικοί και ο τελικός.

semi final

 

Τα αποτελέσματα της 8αδας.

  res8

 

Τα αποτελέσματα της 16αδας.

res16

 

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 4ης φάσης.

res1a

 

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 3ης φάσης.

4th b c resa

Τα αποτελέσματα ανα όμιλο της 2ης φάσης.

4th b ba resa

res4

Η κατάταξη

Η τελική κατάταξη και η βαθμολογια του Β' γύρου.

finalrank

 

 

Η κατάταξη της 4ης φάσης.

rank1a

 

 

Η κατάταξη της 3ης φάσης.

4th b c ranka

Η κατάταξη της 2ης φάσης.

4th b ba ranka

rank4

H Γενική κατάταξη

totalrank1

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

O Άρης Γιαλλέλης ο πρωταθλητής της 4ης κατηγορίας για το 2017-18!!

 

Με επίδοση που θα μπορούσε να ανήκει σε τελικό της κατηγορίας των ΜΑΣΤΕΡ (25-7 σε 14) ο Αρης Γιαλλέλης κέρδισε τον κύριο αντιπαλο του και διεκδικητη του πρωταθλήματος Αντώνη Ανδρεάκο. Στους ημιτελικούς ο Γιαλλελής κέρδισε τον Δημήτρη Δαβή 25-18 σε 35 και ο Ανδρεάκος τον Βαγγέλη Αντώναρο 25-13 σε 35 επίσης. Παρακάτω μπορείτε να δείτε την εξέλιξη της πυραμίδας καθώς και την τελική κατάταξη της 16αδας η οποία κερδίζει το δικαίωμα να αγωνισθεί στην 3η κατηγορία. Συγχαρητήρια σε όλους!!

 

 

 

 

 

Η πυραμίδα των 16

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-18 TΕΛΙΚΗ 16ΑΔΑ
    16ΑΔΑ   8ΑΔΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
3/11/17 18:00 1 ANDREAKOS Antonis         carom 
16 CHALKIOPOULOS Marios   ANDREAKOS Antonis     
           
3/11/17 18:00 8 SKORDOS Konstantinos   MANIATOPOULOS Nikos    5/11/17 15:00
9 MANIATOPOULOS Nikos   4/11/17 16:00   ANDREAKOS Antonis  
         
3/11/17 20:00 5 ANTONAROS Evangelos     ANTONAROS Evangelos 
12 ELEFTHERIADIS George   ANTONAROS Evangelos     
           
3/11/17 20:00 4 GEORGIOU George   ANDREOU Dimitris      5/11/17 17:00
13 ANDREOU Dimitris          ANDREAKOS Antonis
             
3/11/17 18:00 3 DAVIS Dimitris         GIALLELIS Aris 
14 VERGOS Fotis   DAVIS Dimitris      hbulogo140 
           
3/11/17 20:00 6 PAPADOPOULOS Avraam   PAPADOPOULOS Avraam    5/11/17 15:00
11 PTOCHOS Manolis   4/11/17 16:00   DAVIS Dimitris 
         
3/11/17 18:00 7 KINTATOS Stefanos     GIALLELIS Aris 
10 NEARHAKOS Grigoris   KINTATOS Stefanos     
           
3/11/17 20:00 2 GIALLELIS Aris   GIALLELIS Aris     
15 SKOLARIKOU Savvina        

 

Τα αποτελέσματα

Οι ημιτελικοί και ο τελικός.

semifinals

 

 

Τα αποτελέσματα της 8αδας

8res

 

Τα αποτελέσματα της 16αδας.

final16

 

Η κατάταξη της 16αδας

16rank

3rd Division

1ος Γυρος  1st Round

 

 

Ο Αντώνης Ανδρεάκος μετά απο 3 τελικούς στην Δ' κατηγορία "ξαναχτύπησε" στην Γ' κατηγορία...!!

Στον ημιτελικό κέρδισε στα πέναλτι (1-0) τον Παναγιώτη Μπαλλή και στον τελικό ξεκινησε σαν σίφουνας χωρίς να αφήσει πολλά περιθώρια στον Τρεμούλη Αλέξανδρο τον οποίο κέρδισε 30 - 20 σε 29 στεκιές.
Σαφώς βελτιωμένος ο Τρεμούλης σε όλα τα παιχνίδια της κατηγορίας κέρδισε στον ημιτελικό τον Παναγιώτη Καφετζόπουλο 28 - 25 σε 55 στεκιές.
Δεδομένου του οτι υπάρχουν ικανοί παίκτες που δεν κατάφεραν να μπουν στην 16αδα ο 2ος και καθοριστικός γύρος θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον.

Ευχαριστούμε το ENJOY CLUB για την φιλοξενία και την διοργάνωση.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε την γενική κατάταξη και ολη την εξέλιξη του πρωταθλήματος.

 

 

 

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

16ΑΔΑ 8ΑΔΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
8/12/2017 18:00 1 MOURATIDIS Panagiotis ENJOY B.C
16 ANDREAKOS Antonis ANDREAKOS Antonis 
8/12/2017 18:00 8 KOSTAS Valantis KOSTAS Valantis  10/12/2017 16:00
9 KINTATOS Stefanos 9/12/2017 17:00 ANDREAKOS Antonis 
8/12/2017 18:00 5 BALIS Panagiotis BALIS Panagiotis 
12 PATEROS Eleftherios BALIS Panagiotis 
8/12/2017 20:00 4 DADOROS Avraam LOUARI Vassilis   
13 LOUARI Vassilis ANDREAKOS Antonis 
10/12/2017 18:00
8/12/2017 20:00 3 GRATSIAS George TREMOULIS Alex 
14 KOKKALIS Kostas GRATSIAS George  hbulogo120 
8/12/2017 18:00 6 KAFETZOPOULOS Panos KAFETZOPOULOS Panos  10/12/2017 16:00
11 DANALIS Gerasimos 9/12/2017 17:00  KAFETZOPOULOS Panos
8/12/2017 20:00 7 TREMOULIS Alex TREMOULIS Alex 
10 PAPALOUKAS Ioannis TREMOULIS Alex 
8/12/2017 20:00 2 ANTONIOU Yannis ANTONIOU Yannis 
15 SAVVOULIDIS Ierotheos

 

groups3final

 

groups2final1

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ 2017-18 Α' ΓΥΡΟΣ. 1η ΦΑΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 4/12/2017
Group Player 1 Player 2 Player 3 Club
1 DESPOTOPOULOS Dionisis SKORDOS Kostas VERGOS Fotis Carom café
2 TREMOULIS Alex CHALKIOPOULOS Marios ELEFTHERIADIS George L'amorti café
3 KAFETZOPOULOS Panos ANDEOU Dimitris NEARHAKOS Grigoris L'amorti café
4 BALIS Panagiotis MANIATOPOULOS Nikos GEORGIOU George Koralli B.C
5 OIKONOMOU Michael PAPADOPOULOS Avraam SKOLARIKOU Savvina Free time
6 CHRISTELIS John KINTATOS Stefanos PTOCHOS Manolis L'amorti café
7 SERVETAS Dimitris ANTONAROS Evaggelos LOUARI Vassilis Athens club
8 RAFTOPOULOS Charis DAVIS Dimitris ANTONIOU Ioannis Enjoy
9 PATEROS Eleftherios ANDREAKOS Antonis GANTZOULAS George Carom café
10 DALAKAS Dimitris GIALLELIS Aris GRATSIAS George Carom café
11 MOURATIDIS Panagiotis CHIOTIS Nikos ELEFTHERAKIS Evaggelos Enjoy
12 ZARANIS Stavros TSIRIGOTIS Spyros THEOCHARIS Kostas Koralli B.C
13 PAPACHARALABOUS Charalabos ZAPPAS Theodoros KAKOGIANNOS Loukas Enjoy
14 STRATIS Vassilis MAZONAKIS Malolis KANATSOS Evaggelos Free time
15 KONSTANTINIDIS Apostolos KOSTAS Valantis KONTOGIANNIS Eleftherios L'amorti café
16 KOUZIOKAS Ioannis VELOTAS Christos KOCHILAS Evaggelos Trisponto
17 PARAVALOS Manolis POLYCHRONOPOULOS Serafim LAZARIS Alexandros Trisponto
18 KOKKALIS Kostas RESTAS Vlassis LIATSOS Takis Tetris
19 KALOGIANNAKIS John OUROUMIDIS Apostolos BOKIAS Alexandros Koralli B.C
20 STRATIS Manolis LADIKOS Stamatis PAPALOUKAS Ioannis Free time
21 VASILARAKOS Nikos ELEFTHERIADIS Kyriakos PASPATIS Kostas Tetris 1984
22 NEOFITOS Albert FLEMOTOMOS Nikos PATRINOS Panagiotis Tetris 1984
23 KOUVOPOULOS Stavros THEODOSIOU Nikos SAVVOULIDIS Ierotheos Trisponto
24 TSOBANAKIS Cristos IRAKLEIDIS Stavros TSAVALAS Kostas Tetris
25 LAMBROU Aris DADOROS Avraam TSIOUNARAS Kostas Koralli B.C
26 BOGAS Konstantinos CHALKIADAKIS Lambros FILIS Evaggelos Enjoy
27 DANALIS Gerasimos DRAPANIOTIS Spyros FRAGKOS Kostas Athens club
1η ΦΑΣΗ: ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ 27 ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ' ΦΑΣΗ H ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 7-12-2017. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΘΟΥΝ ΣΤΗΝ 2η ΦΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 6-12-2017
2Η ΦΑΣΗ: ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ 18 ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ ΦΑΣΗ
3Η ΦΑΣΗ: ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ 16 ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΤΕΛΙΚΗ 16ΑΔΑ
ΑΠΟΣΤΑΣΗ 30 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ. ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
H TEΛΙΚΗ 16ΔΑ ΘΑ ΔΙEΞΑΧΘΕΙ ΣΤΟ ENJOY B.C ΑΠΌ ΤΙΣ 8 ΕΩΣ ΤΙΣ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Τα αποτελέσματα

Ο ΤΕΛΙΚΟΣ

finalres

                         

ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

semires

          

 

TΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 8ΑΔΑΣ

8res

    

 

 

 TΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 16ΑΔΑΣ

16res

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Γ' ΦΑΣΗΣ

res3

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Β' ΦΑΣΗΣ

res2a

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

res1

 

Η κατάταξη

Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

rankfinal

 

Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ Γ' ΦΑΣΗΣ

rank3

 

Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ Β' ΦΑΣΗΣ

rank2a

 

Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

rank1a

 

Β' Γυρος - 2nd round

Ο Κώστας ΚΟΚΚΑΛΗΣ ο νικητής του 2ου γύρου της 3ης κατηγορίας στις τρισποντες.

Στον ημιτελικό κέρδισε τον ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γιάννη 30 - 25 σε 40 στεκιές και στον τελικό τον ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ Παναγιώτη 30 - 28 σε 36.
Ο ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ απέκλεισε στον ημιτελικό τον ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μιχάλη με σκορ 30 - 28 σε 27 στεκιές.
Πολύ καλό τουρνουά και για τους δύο οι οποίοι έκαναν και την υψηλότερη γενική επίδοση στην κατηγορία (0,844 για τον Μουρατίδη και 0,814 για τον Οικονόμου).
Η τελική 16αδα για την ανάδειξη του πρωταθλητή το τριήμερο 16 εως 18 Φεβρουαρίου στο L'AMORTI CAFE.
Ευχαριστούμε το ΑΤΗENS CLUB για την διοργάνωση και την συνεργασία.
Ολα τα αποτελέσματα και η εξέλιξη του τουρνουα καθώς και η τελική κατάταξη, η γενική κατάταξη μετά απο 2 τουρνουα και η τελική πυραμίδα των 16 παρακάτω.

 

 

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

16ΑΔΑ 8ΑΔΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
9/2/2018 18:00 1 PATEROS Eleftherios akadimia1a 
16 TSOBANAKIS Cristos TSOBANAKIS Cristos 
9/2/2018 16:30 8 KOKKALIS Kostas KOKKALIS Kostas  11/2/2018 16:30
9 GRATSIAS George 10/2/2018 16:00 KOKKALIS Kostas  
9/2/2018 18:00 5 Kakogiannos Loukas ANTONIOU Yannis 
12 ANDREAKOS Antonis Kakogiannos Loukas 
9/2/2018 19:30 4 ANTONIOU Yannis ANTONIOU Yannis  
13 KALOGIANNAKIS John KOKKALIS Kostas 
11/2/2018 18:00
9/2/2018 16:30 3 BALIS Panagiotis MOURATIDIS Panagiotis 
14 OIKONOMOU Michael OIKONOMOU Michael   hbulogo140
9/2/2018 18:00 6 PASPATIS Kostas PASPATIS Kostas  11/2/2018 16:30
11 CHRISIKOPOULOS P. 10/2/2018 17:30 OIKONOMOU Michael 
9/2/2018 19:30 7 TSIOUNARAS Konst/nos MOURATIDIS Panagiotis 
10 NEOFITOS Albert TSIOUNARAS Konst/nos 
9/2/2018 19:30 2 MOURATIDIS Panagiotis MOURATIDIS Panagiotis 
15 GIALLELIS Aris

 

groups4

 

groups2

 

groups1a

Τα αποτελέσματα

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΣ

semiandfinal

 

Τα αποτελέσματα της 8αδας

res8

 

Τα αποτελέσματα της 16αδας

res16

 

Τα αποτελέσματα της Γ' φάσης

res3

 

 

Τα αποτελέσματα της Β' φάσης

res2

 

 

 

Τα αποτελέσματα της Γ' φάσης

res1

Η κατάταξη

Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

finalrank

 

Η κατάταξη της Γ' φάσης

rank3

 

Η κατάταξη της Β' φάσης

rank2

 

Η κατάταξη της Α' φάσης

rank1

Η ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

totalrank

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΟΥΝΑΡΑΣ!!

Ο Κώστας Τσιουνάρας είναι ο πρωταθλητής της Γ' κατηγορίας για το 2017-18. Στον ημιτελικό σε ένα ματς θρίλερ στο φινάλε του κέρδισε το Γιώργο Γρατσία  με σκόρ 30 - 29 σε 41 στεκιές και στον τελικό ποιόν αλλο απο τον "συνήθη ύποπτο" Αντώνη Ανδρεάκο 30 - 14 σε 34 στεκιές ο οποίος για 2η φορά έφτασε πολύ εύκολα στον τελικό αλλά εκεί δεν απέδωσε τα αναμενόμενα. Στον ημιτελικό ο Ανδρεάκος κέρδισε τον Μουρατίδη Παναγιώτη 30 - 20 σε 26 στεκιές. Μουρατίδης και Γρατσίας μοιράζονται την 3η θέση.

Πολύ καλή η διοργάνωση απο το L' AMORTI CAFE και η πρωτοβουλία του να μεταδόσει τους ημιτελικούς και τον τελικό σε συνεργασία με ιντερνετικό κανάλι.

 

 

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

O τελικός θα μεταδοθει σε live stream απο την παρακάτω διευθυνση.

https://www.youtube.com/c/nstvwebtv/live

 

16ΑΔΑ 8ΑΔΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
16/2/2018  20:00 1 KOKKALIS Kostas lamorti 
16 LOUARI Vassilis KOKKALIS Kostas 
16/2/2018  18:00 8 GRATSIAS George GRATSIAS George  18/2/2018  15:30
9 KAFETZOPOULOS Panos 17/2/2018 17:00
GRATSIAS George 
16/2/2018  20:00 5 ANTONIOU Yannis TSIOUNARAS Kon/nos 
12 TSIOUNARAS Kon/nos TSIOUNARAS Kon/nos 
16/2/2018  18:00 4 TREMOULIS Alex TREMOULIS Alex   
13 PASPATIS Kostas  TSIOUNARAS Kon/nos
18/2/2018  17:30
16/2/2018  18:00 3 MOURATIDIS Pan/tis ANDREAKOS Antonis  
14 KOSTAS Valantis MOURATIDIS Pan/tis  hbulogo140 
16/2/2018  20:00 6 BALIS Panagiotis BALIS Panagiotis  18/2/2018  15:30
11 TSOBANAKIS Cristos 17/2/2018  17:00
MOURATIDIS Pan/tis 
16/2/2018  18:00 7 OIKONOMOU Michael ANDREAKOS Antonis  
10 Kakogiannos Loukas OIKONOMOU Michael 
16/2/2018  20:00 2 ANDREAKOS Antonis ANDREAKOS Antonis 
15 PATEROS Eleftherios

 

Τα αποτελέσματα

semandfinal

 

final8res

 

                                                      

 

 

final16res

Η κατάταξη

2nd Division

4ada1 Ο Γιώργος Αναγνωστόπουλος πρωταθλητής της 2ης κατηγορίας.

Με τον καλύτερο γενικό μέσο όρο δίκαια πρωταθλητής της Β'κατηγορίας ο Γιώργος Αναγνωστόπουλος.
Στον ημιτελικό κέρδισε τον Καλότι Α. 35 - 28 σε 37 στεκιές και στον τελικό έκανε το καλύτερο παιχνίδι του με αντίπαλο τον Καραπλή Ηλία 35 - 17 σε 22 μόλις στεκιές.
Ο Καραπλής κέρδισε στον άλλον ημιτελικό τον Βασιλαράκο Γιώργο 35 - 22 σε 32 στεκιές.
Οι 8 πρώτοι κέρδισαν το δικαίωμα να αγωνισθούν στην Α' κατηγορία.
Ευχαριστούμε το TETRIS και το TETRIS 1984 για την διοργάνωση.
Παρακάτω όλη η εξέλιξη του πρωταθλήματος και η γενική κατάταξη.

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ -QUALIFICATIONS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

Οι όμιλοι της 3ης φάσης. 

groups3aa

 

 

Οι όμιλοι της 2ης φάσης.

groups2aa

groups1

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα της 3ης φασης.

res3

 

Τα αποτελέσματα της 2ης φασης.

res2

 

Τα αποτελέσματα της 1ης φασης.

res1

Η κατάταξη

Η κατάταξη της 3ης φάσης

rank3

 

Η κατάταξη της 2ης φάσης

rank2

 

Η κατάταξη της 1ης φάσης

rank1

 

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

16ΑΔΑ 8ΑΔΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
TETRIS 1984 2/3/18 18:00 1 MICHAELIDIS Alexis TETRIS 1984
16 KAFETZOPOULOS Panos MICHAELIDIS Alexis 
 TETRIS
TETRIS 2/3/18 18:00 8 PAPADAKIS John ANAGNOSTOPOULOS G.  4/3/18 15:00
9 ANAGNOSTOPOULOS G. 3/3/18 17:00 ANAGN/POULOS G.  TETRIS
TETRIS 1984 2/3/18 18:00 5 ANTONIOU Yannis  KALOTI Anti 
12 KALOTI Anti KALOTI Anti 
TETRIS 1984
TETRIS 2/3/18 18:00 4 KOUFOS George KOUFOS George   
13 KOKKALIS Kostas ANAGN/POULOS G. 
2/3/18 17:00
TETRIS 2/3/18 20:00 3 KARAPLIS Ilias KARAPLIS Ilias   
14 MITSAKOS Theodoros KARAPLIS Ilias  hbulogo140 
TETRIS 1984  
TETRIS 1984 2/3/18 20:00 6 PARAVALOS Dimitris PARAVALOS Dimitris  4/3/18 15:00
11 TREMOULIS Alex 3/3/18 17:00 KARAPLIS Ilias  
TETRIS 2/3/18 20:00 7 GYPARIS Nikos VASILARAKOS George 
10 VASILARAKOS George VASILARAKOS George 
TETRIS 
TETRIS 1984 2/3/18 20:00 2 VEVES Dimitris VEVES Dimitris 
15 SAVVOPOULOS Ioannis

Τα αποτελέσματα

semires

 

res8

 

res16

Η κατάταξη

finalrank2

1st Division

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Δεν έκανε τον καλύτερο γενικό ούτε ειδικό μέσο όρο, δεν έκανε το καλύτερο σερί, δεν ξέφυγε απ την αρχη σε κανένα κρίσιμο η επικίνδυνο παιχνίδι...
Πήρε όμως το πρωτάθλημα...!! Πως;"Τους μαγείρεψε"; Όχι, άποψη μου που είδα σχεδόν όλα τα παιχνίδια της κατηγορίας ότι ο πρώτος παράγοντας ήταν ότι έκανε τα λιγότερα λάθη από όλους.
Και λέγοντας τα λιγότερα λάθη δεν εννοώ οτι εκτελούσε καλύτερα απ τους άλλους. Οι επιλογές του όμως ηταν πάντα σύμφωνες με αυτό που ο ίδιος μπορεί εκείνη την στιγμή να εκτελέσει.
Ο δεύτερος ιδιαίτερα φανερός παράγοντας οτι δεν "εφαγε φανέλα" σε κανένα παιχνίδι των τελικών.
Σε όλα πήγαινε πίσω σχεδόν 10 καραμπόλες στην αρχή και σε όλα οι αντίπαλοι σταμάτησαν και τον περίμεναν...
Όπως και να έχει, στο πλέον κρίσιμο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας λόγω των 4 θέσεων που έδινε στα τελικά των MASTER είχαμε εκπλήξεις.
Απ' την άλλη όμως πρέπει να δούμε χωρίς δυσαρέσκεια οτι οι παίκτες που κάποτε κερδίζαμε με το όνομα και μόνο λιγοστεύουν.
Καλό τουρνουά για τον Γιώργο Αναγνωστόπουλο επίσης που έκανε και το καλύτερο ειδικό μουαγιέν ( 1,538 ). Στον τελικό όμως ενω φαινόταν φαβορί έχασε δίκαια καθώς δεν ηταν "μεσα" στο παιχνίδι.
Στις δυο τρίτες θέσεις ο Γιώργος Στεργίου και ο Δημήτης Βέβες. Με πολύ καλές στιγμές, αλλά και με αρκετά άσχημες και οι δυο κατάφεραν να κερδίσουν τα κρίσιμα παιχνίδια που οδηγούσαν στην 4αδα με Νίκο Χατζηπαύλη και Στέφανο Καμηλάκη αντίστοιχα οι οποίοι έκαναν επίσης πολύ καλό τουρνουά.
Βαγγέλης Κουτσοφιός και Αλέξης Μηχαιλίδης θα μπορούσαν πολύ καλύτερα,αλλά τα νοκ-αουτ...είναι νοκ-αουτ.
Γιάννης Παπαδάκης και Θεόδωρος Μητσάκος που μπήκαν σαν επιλαχόντες απο την Β' κατηγορία οχι απλά στάθηκαν αλλα μπήκαν και 16αδα.
 
Ευχαριστούμε τα καταστήματα TETRIS και TETRIS 1984 που έκαναν οτι μπορούσαν για την διοργάνωση.
 
 
Όλη η εξέλιξη των αγώνων και η γενική κατάταξη παρακάτω.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ -QUALIFICATIONS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

AgroupC

 

 

groupsallB

 

 groupsall7

Τα αποτελέσματα

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Γ' ΦΑΣΗΣ

AresC

 

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Β ΦΑΣΗΣ

resAb

 

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Α ΦΑΣΗΣ

resA2

Η κατάταξη

H ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ Γ' ΦΑΣΗΣ

ArankC

 

 

H ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ Β ΦΑΣΗΣ

rankAb

 

 

H ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ Α ΦΑΣΗΣ

rankA1b

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

 pyr16final

Τα αποτελέσματα

resfinal

 

res8ada

 

Ares16

Η κατάταξη

finalrank1

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΡΙ - BALK-LINE

CADRE 47/2

ΤΕΛΙΚΑ

MASTERS

A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Ο  Στάθης Χατζηπαυλής νικητής στην 1η κατηγορία του cadre 47/2

Χωρίς ηττα εως το τέλος ο Στάθης Χατζηπαυλής κατέκτησε την 1η κατηγορία στο 47/2. Δύσκολη και οριακή η νίκη του στον τελικό απέναντι στον Νίκο Σαλονίτη με 150-138 σε 19 στεκιές, στην οποία ομως εφτασε ανατρέποντας το εις βαρος του σκορ μέχρι τα μισά του παιχνιδιού.  Στην 3η θέση ο Μπαδιανούδης Βασίλης.

   

 

ΤΕΛΙΚΑ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CADRE 47-2 2017-18
29/4/2018 28/2/2018 27/2/2018 28/2/2018 29/4/2018
1 barragesmall 
hbulogo120  SALONITIS Nikolaos
9 5 KARAI Figiri 7
KARAI Figiri KARAI Figiri 27/4/2018 16:30 SALONITIS Nikolaos
SPIRIPOULOS G. FLESSAS John 2 CHATZIPAVLIS Efst
28/4/2018 17:30 27/4/2018 19:30 FLESSAS John 28/4/2018 16:00
13 12 simonislogo  CHATZIPAVLIS Efst. 11 FINAL
SALONITIS Nikolaos KARAI Figiri 27/4/2018 16:30 CHATZIPAVLIS Efst CHATZIPAVLIS Efst
BADIANOUDIS Vas. SALONITIS Nikolaos 3 BADIANOUDIS Vas. SALONITIS Nikolaos
29/4/2018 16:00 28/4/2018 19:00 KOURTALIS Pan. 28/4/2018 19:00 29/4/2018 18:00
10 6 SPIRIPOULOS G. 8 aramith 
KOURTALIS Pan. KOURTALIS Pan. 27/4/2018 18:00 SPIRIPOULOS G.
SALONITIS Nikolaos SIDERAS Loukas 4 BADIANOUDIS Vas.
28/4/2018 17:30 27/4/2018 19:30 SIDERAS Loukas 28/4/2018 16:00
BADIANOUDIS Vas.
27/4/2018 18:00

semifinal

 

 

all

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΙΚΑ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CADRE 47-2 2017-18
15/4/2018 14/4/2018 13/4/2018 14/4/2018 15/4/2018
1 barragesmall 
hbulogo120  RAPTIS Konst.
9 5 KEKKERIS Sakis 7
KEKKERIS Sakis KEKKERIS Sakis 13/4/2018 16:30 RAPTIS Konst.
LOSER 8 CHRISTOPOULOS Ilias 2 KONDILIS Char.
14/4/2018 17:30 13/4/2018 19:30 CHRISTOPOULOS Ilias 14/4/2018 16:00
13 12  simonislogo KONDILIS Char. 11 FINAL
WINNER 12 WINNER 9 13/4/2018 16:30 WINNER 7 WINNER 11
LOSER 11 WINNER 10 3 WINNER 8 WINNER 13
15/4/2018 16:00 14/4/2018 19:00 CHRISTOPOULOS Chr. 14/4/2018 19:00 15/4/2018 18:00
10 6 KOUSOUNIS Vas. 8 aramith 
ZAPPAS Theod. F.F 13/4/2018 18:00 CHRISTOPOULOS
LOSER 7 ZAPPAS Theod. 4 SPILIOPOULOS
14/4/2018 17:30 13/4/2018 19:30 SPILIOPOULOS Pan. 14/4/2018 16:00
ZAPPAS Theod.
13/4/2018 18:00

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΤΕΛΙΚΑ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CADRE 47-2 2017-18
15/4/2018 14/4/2018 13/4/2018 14/4/2018 15/4/2018
1 barragesmall 
hbulogo120  ANDROULIDAKIS D.
9 5 ZACHOS Stam. 7
F.F F.F 13/4/2018 16:30 ANDROULIDAKIS D.
LOSER 8 F.F 2 NIKITOPOULOS El.
14/4/2018 17:30 13/4/2018 19:30 NIKITOPOULOS El. 14/4/2018 16:00
13 12  simonislogo TOUMLELIS Sof. 11 FINAL
WINNER 12 WINNER 9 13/4/2018 16:30 ANDROULIDAKIS D. WINNER 11
LOSER 11 WINNER 10 3 WINNER 8 WINNER 13
15/4/2018 16:00 14/4/2018 19:00 ELEFTHERIADIS St. 14/4/2018 19:00 15/4/2018 18:00
10 6 SKOURTIS John 8 aramith 
SKOURTIS John SKOURTIS John 13/4/2018 18:00 ELEFTHERIADIS St.
LOSER 7 F.F 4 LAMBRIS Chr.
14/4/2018 17:30 13/4/2018 19:30 KASSIMATIS G. 14/4/2018 16:00
LAMBRIS Chr.
13/4/2018 18:00

 

1st

 

Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ νικητής στον 1ο του τελικό.

Κερδίζοντας κατά σειρά τους ΣΑΛΟΝΙΤΗ Ν. ( 200-93 σε 22) ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ Γ. ( 250-188 σε 21) και στον τελικό τον ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ Κ.( 250-226 σε 20) ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ κατάφερε να κερδίσει τον 1ο γύρο του cadre 47/2.
Στην 2η θέση ο Κώστας Αντωνόπουλος που σε αυτό το τουρνουά δεν ήταν στις "καλές του" με εξαίρεση τον ημιτελικό απέναντι στον ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ Νίκο τον οποίο κέρδισε 250 - 213 σε 7 στεκιές με 172 σερί.
Καλύτερο γενικό και ειδικό μουαγιέν ( 25,406 - 50,000 ) της διοργάνωσης  απο τον Νίκο Χατζηπαυλή και καλύτερο σερί απο τον Κώστα Αντωνόπουλο.
Παρακάτω ολη η εξέλιξη, τα αποτελέσματα και η γενική κατάταξη.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/12 17:30 KAI ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 16:00
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1  15/12/2017 CHATZIPAVLIS Nikos ZAPPAS Theodoros CHRISTOPOULOS Christos
2  16/12/2017 ANTONOPOULOS Kostas KARAJ Fiqiri SPILIOPOULOS Panagiotis
3  15/12/2017 THALASSINOS George MANDELIS Athanasios PERAKIS Christos
4  16/12/2017 CHATZIPAVLIS Antreas KAVVOURAS Kostas Spiropoulos George
5  15/12/2017 FLESSAS John SIDERAS Loukas CHRISTOPOULOS Elias
6  16/12/2017 CHATZIPAVLIS Efstathios SALONITIS Nikolaos Raptis Konstantinos
Προκρίνεται ο πρώτος και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 200 καρ. σε 25 στεκιές
             
  ΠΕΜΠΤΗ 14/12 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 KONDILIS Charalampos PERAKIS Christos Kousounis Vasilis
2 BADIANOUDIS Vassilis CHRISTOPOULOS Elias SPILIOPOULOS Panagiotis
3 CHRISTOPOULOS Christos KEKKERIS Sakis Raptis Konstantinos
4 Kassimatis George Kourtalis Panagiotis Spiropoulos George
Προκρίνονται οι πρώτοι και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 150 καρ. σε 25 στεκιές
       
  ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 PERAKIS Christos Raptis Konstantinos Skourtis Giannis
2 Zachos Stamatis Kousounis Vasilis Zamanidis Nikos
3 Spiropoulos George NIKITOPOULOS Eleftherios CHRISTOPOULOS Elias
4 SPILIOPOULOS Panagiotis Eleftheriadis Stefanos EFSTRATIOU Fanis
Προκρίνονται οι πρώτοι και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 120 καρ. σε 25 στεκιές
       
  ΤΡΙΤΗ 12/12 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 Raptis Konstantinos EFSTRATIOU Fanis Zimpoulias Giannis
2 CHRISTOPOULOS Elias SEPE Antonis DRAKOYLIS Iakovos
3 Pavlidis Dimitrios Skourtis Giannis TOUMLELIS Sofoklis
4 Kousounis Vasilis ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΣΤ. Zamanidis Nikos
Προκρίνονται οι πρώτοι και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 100 καρ. σε 25 στεκιές
       
  ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 SEPE Antonis ΦΛΩΡΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΑΚ.
2 Kaplatzis Achilleas ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ Ι. ΖΙΜΠΟΥΛΙΑΣ Γ.
3 EFSTRATIOU Fanis ΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Ν. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ
4 Sakizlis George Mendrinos Antonis ΤΟΥΜΛΕΛΗΣ ΣΟΦΟΚ.
Προκρίνεται ο πρώτος και δυο καλυτεροι δευτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 75 καρ. σε 25 στεκιές
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 14:00
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 KITROMILIDIS Nikolaos ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΛΩΡΟΣ
2 ΖΙΜΠΟΥΛΙΑΣ Γ. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ Α. ΚΟΛΥΒΑΣ Α.
3 ΚΟΝΤΑΞΗΣ Β. ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΑΚ. ΚΡΗΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ
4 ΜΑΣΣΑΛΑΣ ΤΡ. ΤΟΥΜΛΕΛΗΣ ΣΟΦΟΚ. ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ Ι.
Προκρίνεται ο πρώτος και δυο καλυτεροι δευτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 75 καρ. σε 25 στεκιές

Results Τα αποτελέσματα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 - 16/12/2017

res6a

 

ΠΕΜΠΤΗ 14/12

rers5

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12

res4

 

ΤΡΙΤΗ 12/12

res3

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12

res2

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12

res1a

Rank Η κατάταξη

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 - 16/12/2017

rank6a

 

ΠΕΜΠΤΗ 14/12

rank5

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12

rank4

 

ΤΡΙΤΗ 12/12

rank3

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12

rank2

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12

rank1a

ΤΕΛΙΚΗ 8ΑΔΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

                 
      8ΑΔΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ  
  17/12/2017 13:00:00 μμ 1 CHATZIPAVLIS Nikos        barrage 
  8 MANDELIS Athanasios   CHATZIPAVLIS Nikos    
          17/12/2017 16:00  
  17/12/2017 13:00:00 μμ 4 SIDERAS Loukas   ANTONOPOULOS Kostas   
  5 ANTONOPOULOS Kostas        ANTONOPOULOS Kostas   
            17/12/2017 19:00  
  17/12/2017 13:00:00 μμ 3 CHATZIPAVLIS Antreas     CHATZIPAVLIS Antreas   
  6 Salonitis Nikolaos   CHATZIPAVLIS Antreas     hbulogo120
          17/12/2017 16:00  
  17/12/2017 13:00:00 μμ 2 THALASSINOS George    THALASSINOS George   
  7 KAVVOURAS Kostas      
             
                 

 

Results Τα αποτελέσματα

last8res

Rank Η κατάταξη

finalrank1

2nd

ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΡΟΔΙ...!!

Μετά απο ενα σερί απο χαμένους τελικούς ο Νίκος Χατζηπαυλής κέρδισε τον Β' γύρο του Cadre 47/2.
Στην 8αδα κέρδισε τον Κουρταλή Π. 200 - 71 σε 7, στον ημιτελικό τον ανεβασμένο Μαντέλη Α. 250 - 170 σε 13 και στον τελικό τον Αντωνόπουλο Κ. 250 - 92 σε 9 στεκιές.
Ο Αντωνόπουλος κέρδισε στην 8αδα τον Περράκη Χρήστο 200 - 60 σε 9, και στον ημιτελικό τον Θαλασσινό Γ. 250 - 174 σε 12 στεκιές. O νικητής του Α' γύρου Χατζηπαυλής Α. αποκλείστηκε στην 8αδα απο τον Μαντέλη Α.
Σημαντικές στιγμές του τουρνουά η μονοστεκιά του Αντωνόπουλου στα προκριματικά και ο αγώνας Θαλασσινός - Κάββουρας ο οποίος οδηγήθηκε στην παράταση μετά απο 2 "αυτοκτονίες" του Κάββουρα.
Ολη η εξέλιξη των αγώνων και η γενική κατάταξη παρακάτω.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

masse logo

 

  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1 17:30 KAI ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 16:00
  GROUP Player #1 Player #2 Player #3
 12/1/2018 1 CHATZIPAVLIS Antreas CHRISTOPOULOS Christos Raptis Konstantinos
 13/1/2018 2 ANTONOPOULOS Kostas CHATZIPAVLIS Efstathios Spiropoulos George
 12/1/2018 3 CHATZIPAVLIS Nikos KARAJ Fiqiri Kourtalis Panagiotis
13/1/2018 4 THALASSINOS George FLESSAS John SPILIOPOULOS Panagiotis
12/1/2018 5 SIDERAS Loukas MANDELIS Athanasios CHRISTOPOULOS Elias
13/1/2018 6 Salonitis Nikolaos KAVVOURAS Kostas PERRAKIS Christos
  Προκρίνεται ο πρώτος και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 200 καρ. σε 25 στεκιές
 
         
         
    ΠΕΜΠΤΗ 11/1/2018 17:30
  GROUP Player #1 Player #2 Player #3
  1 SPILIOPOULOS Panagiotis Kourtalis Panagiotis BADIANOUDIS Vassilis
  2 PERRAKIS Christos ANDROULIDAKIS Dimitrios Kousounis Vasilis
  3 Spiropoulos George CHRISTOPOULOS Elias ZAPPAS Theodoros
  Προκρίνονται οι πρώτοι από κάθε όμιλο και δυο καλύτεροι δεύτεροι . Απόσταση 150 καρ. σε 25 στεκιές
 
         
    ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1/2018 17:30
  GROUP Player #1 Player #2 Player #3
  1 Kousounis Vasilis Kassimatis George TOUMLELIS Sofoklis
  2 Kourtalis Panagiotis ZAPPAS Theodoros NIKITOPOULOS Eleftherios
  3 KONDILIS Charalampos BADIANOUDIS Vassilis SARAKINOS Vaggelis
  Προκρίνεται ο πρώτος από κάθε όμιλο και ενας καλυτερος δευτερος . Απόσταση 120 καρ. σε 25 στεκιές
 
         
    ΤΡΙΤΗ 9/1/2018 17:30
  GROUP Player #1 Player #2 Player #3
  1 Kassimatis George Massalas Triantafillos LAMPRIS Christos
  2 KEKKERIS Sakis Skourtis Giannis NIKITOPOULOS Eleftherios
  3 Zachos Stamatis SARAKINOS Vaggelis
Eleftheriadis Stefanos
  Προκρίνεται ο πρώτος από κάθε όμιλο και ενας καλυτερος δευτερος . Απόσταση 100 καρ. σε 25 στεκιές
 
         
    ΔΕΥΤΕΡΑ 8/1/2018 17:30
  GROUP Player #1 Player #2 Player #3
  1 Zamanidis Nikos LAMPRIS Christos Massalas Triantafillos
  2 NIKITOPOULOS Eleftherios MITSAKOS Theodoros KITROMILIDIS Nikolaos
  3 Eleftheriadis Stefanos TOUMLELIS Sofoklis Zimpoulias Giannis
  Προκρίνεται ο πρώτος από κάθε όμιλο και ενας καλυτερος δευτερος . Απόσταση 75 καρ. σε 25 στεκιές
 
         
    ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00
  GROUP Player #1 Player #2 Player #3
  1 SEPE Antonis Kaplatzis Achilleas Massalas Triantafillos
  2 Mendrinos Antonis KOUTSOGIANNIS Kostas KITROMILIDIS Nikolaos
  3 Zimpoulias Giannis ARTEMAKIS Ioannis KRITIKIDIS Paris
  Προκρίνεται ο πρώτος από κάθε όμιλο και ενας καλυτερος δευτερος . Απόσταση 75 καρ. σε 25 στεκιές
 

Results Τα αποτελέσματα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1/2018 ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018

res5

 

ΠΕΜΠΤΗ 11/1/2018

res4

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1/2018

res3

 

ΤΡΙΤΗ 9/1/2018

res2

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/1/2018

res1

Rank Η κατάταξη

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1/2018 ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018

rank5

 

ΠΕΜΠΤΗ 11/1/2018

rank4

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1/2018

rank3

 

ΤΡΙΤΗ 9/1/2018

rank2

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/1/2018

rank1

ΤΕΛΙΚΗ 8ΑΔΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

                 
      8ΑΔΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ  
  14/1/2018 15:00:00 μμ 1 CHATZIPAVLIS Nikos        masse logo 
  8 FLESSAS John   CHATZIPAVLIS Nikos   
          15/1/2018 17:00:00 μμ  
  14/1/2018 15:00:00 μμ 4 CHATZIPAVLIS Antreas   MANDELIS Athanasios   
  5 MANDELIS Athanasios       CHATZIPAVLIS Nikos    
            15/1/2018 19:00  
  14/1/2018 17:00:00 μμ 3 KAVVOURAS Kostas     ANTONOPOULOS Kostas    
  6 THALASSINOS George    THALASSINOS George      hbulogo120
          15/1/2018 17:00:00 μμ  
  14/1/2018 17:00:00 μμ 2 PERRAKIS Christos   ANTONOPOULOS Kostas   
  7 ANTONOPOULOS Kostas       
             

Results Τα αποτελέσματα

last4

last8res1

Rank Η κατάταξη

finalrank

Rank Η γενική κατάταξη

 totalrank1

3rd

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

groupsall4

Results Τα αποτελέσματα

5η Φαση

res5b

 

4η Φαση

res4

 

3η Φαση

res3

 

2η Φαση

res2

 

1η Φαση

res1

Rank Η κατάταξη

5η Φαση

rank5

 

4η Φαση

rank4

 

3η Φαση

rank3

 

2η Φαση

rank2

 

1η Φαση

rank1

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

                 
      8ΑΔΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ  
  11/3/2018 16:00:00 μμ 1 CHATZIPAVLIS Nikos       barragesmall 
  8 CHATZIPAVLIS Antreas   CHATZIPAVLIS Antreas   
          12/3/2018 16:00:00 μμ  
  11/3/2018 16:00:00 μμ 4 KAVVOURAS Kostas   KAVVOURAS Kostas   
  5 KONDILIS Charalampos        CHATZIPAVLIS Antreas  
            12/3/2018 19:00:00 μμ  
  11/3/2018 16:00:00 μμ 3 MANDELIS Athanasios     ANTONOPOULOS Kostas   
  6 THALASSINOS George   THALASSINOS George    hbulogo140 
          12/3/2018 16:00:00 μμ  
  11/3/2018 16:00:00 μμ 2 ANTONOPOULOS Kostas   ANTONOPOULOS Kostas   
  7 BADIANOUDIS Vassilis      
             

Results Τα αποτελέσματα

semfinal

 

8res

Rank Η κατάταξη

finalrank

Total Rank Η γενική κατάταξη

totalrank

 

CADRE 71/2

MASTERS

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

groups1

Results Τα αποτελέσματα

q3resf

 

 

 

q2res

 

q1res

 

Rank Η κατάταξη

finalrank

 

q3rankf

 

q2rank

 

q1rank

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

Last 8 results

Semi-finals & Final

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Final rank

 

LIBRE

1st Grand-prix

Συναρπαστικό το φινάλε του 1ου γύρου στο Ελεύθερο!!

Ο Χρήστος Βαζούρας απο το Αγρίνιο στα 22 του χρόνια θύμισε σε όλους μας πόσο σημαντικό είναι το πάθος, η όρεξη, ο ρυθμός και πόσο ασήμαντη οταν υπάρχουν ολα αυτά είναι η σκοπιμότητα.
Δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία η νίκη του αλλά το οτι την πρώτη φορά που έπαιξε σε αυτό το επίπεδο κατάφερε να διακριθεί απέναντι σε καλύτερους και πολύ πιο έμπειρους παίκτες.
Στην 8αδα κέρδισε τον Γιάννη Φλέσσα, στην 4αδα έκανε την έκπληξη και κέρδισε τον Κώστα Αντωνόπουλο ο οποίος μέχρι εκείνη την ώρα ήταν το φαβορί με 80 μουαγιέν και μονοστεκιά στις 250 καρ και στον τελικό σε ένα μάτς που έφτασε να παιχτεί στα πέναλτι κέρδισε τον Νίκο Χατζηπαυλή ο οποίος ήταν ατυχος στην 2η καραμπόλα του με σκορ 2-1.
Εχει πολλά να μάθει ακόμα (στρίψε και καμιά γωνία ρε Χρήστο...) αλλά ο χρόνος είναι μαζί του!
Συγχαρητήρια και πάλι!!

Στην 3η θέση μαζί με τον Κώστα Αντωνόπουλο ο Θανάσης Μαντέλης.
Συγχαρητήρια και στο Barrage club που έκανε οτι μπορούσε για μια επιτυχημένη διοργάνωση και σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλη την εξέλιξη του τουρνουά και την γενική κατάταξη-βαθμολογία.
Καλύτερες επιδόσεις σε γεν. μουαγιέν-ειδικό μουαγιέν και σερί απο τον Κώστα Αντωνόπουλο.

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10 13:00
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 ΖΙΜΠΟΥΛΙΑΣ Γ. ΚΡΗΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ Ι.
2 ΚΟΛΥΒΑΣ Α. ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. KOKKALIS K.
3 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ Ι. ΘΕΜΕΛΗΣ Η. ΨΙΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Προκρίνονται οι 2 πρώτοι από κάθε όμιλο. Απόσταση 80 καρ. σε 25 στεκιές
ΔΕΥΤΕΡΑ 9/10 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 ΤΡΑΚΑΣ Γ. ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ Ι. ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣ.
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΦΑΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΖΙΜΠΟΥΛΙΑΣ Γ.
3 ΣΑΚΙΖΛΗΣ Γ. ΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Ν. ΘΕΜΕΛΗΣ Η.
4 ΚΟΝΤΑΞΗΣ Β. ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚ. KOKKALIS K.
Προκρίνεται ο πρώτος από κάθε όμιλο. Απόσταση 80 καρ. σε 25 στεκιές
ΤΡΙΤΗ 10/10 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. ΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Ν.
2 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΤΟΥΜΛΕΛΗΣ ΣΟΦΟΚ. ΤΡΑΚΑΣ Γ.
3 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΣΣΑΛΑΣ ΤΡ. KOKKALIS K.
4 ΣΚΟΥΡΤΗΣ Γ. ΣΕΠΕ ΑΝΤ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΦΑΝΗΣ
Προκρίνονται οι πρώτοι και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 100 καρ. σε 25 στεκιές
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/10 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΣΕΠΕ ΑΝΤ. ΤΟΥΜΛΕΛΗΣ ΣΟΦΟΚ.
2 KΕΚΚΕΡΗΣ Σ. ΤΡΑΚΑΣ Γ. KOKKALIS K.
3 ΚΑΡΑΙ Φ. ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Ν.
4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΡΑΠΤΗΣ Κ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΦΑΝΗΣ
Προκρίνονται οι πρώτοι και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 120 καρ. σε 25 στεκιές
ΠΕΜΠΤΗ 12/10 17:30
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
1 ΣΙΔΕΡΑΣ Λ. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΡΑΠΤΗΣ Κ.
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ. ΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Ν. KΕΚΚΕΡΗΣ Σ.
3 ΖΑΠΠΑΣ Θ. ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ Β. ΚΑΡΑΙ Φ.
4 ΖΑΧΟΣ ΣΤ. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.
Προκρίνονται οι πρώτοι και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 180 καρ. σε 25 στεκιές
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/10 17:30 KAI ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 12:00
GROUP Player #1 Player #2 Player #3
13-Οκτ 1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΟΥΡΤΑΛΗΣ ΠΑΝ. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.
2 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ Ν. ΜΠΑΔΙΑΝΟΥΔΗΣ Β. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
3 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ Γ. ΜΑΝΤΕΛΗΣ Α. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
14-Οκτ 4 ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ Ν. ΚΑΡΑΙ Φ.
13-Οκτ 5 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Χ. ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΡ. ΣΙΔΕΡΑΣ Λ.
14-Οκτ 6 ΦΛΕΣΣΑΣ Ι. ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΣΤ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
Προκρίνεται ο πρώτος και δυο καλύτεροι δεύτεροι από κάθε όμιλο. Απόσταση 250 καρ. σε 25 στεκιές

 

 

 

 

Results Τα αποτελέσματα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13/10/2017  KAI ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017

Group
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 13/10/2017 ANTONOPOULOS Kostas 250 1 2 250 250
CHRISTOPOULOS Elias 0 1 0 0
1 13/10/2017 ANTONOPOULOS Kostas 250 5 2 123 50
Kourtalis Panagiotis 31 5 0 19 6,2
1 13/10/2017 Kourtalis Panagiotis 120 25 2 28 4,8
CHRISTOPOULOS Elias 96 25 0 34 3,84
2 13/10/2017 CHATZIPAVLIS Nikos 250 8 2 102 31,25
BADIANOUDIS Vassilis 68 8 0 21 8,5
2 13/10/2017 CHATZIPAVLIS Nikos 250 7 2 79 35,714
CHRISTOPOULOS Christos 32 7 0 21 4,571
2 13/10/2017 BADIANOUDIS Vassilis 197 25 2 28 7,88
CHRISTOPOULOS Christos 124 25 0 28 4,96
3 13/10/2017 THALASSINOS George 250 12 2 86 20,833
SPILIOPOULOS Panagiotis 58 12 0 12 4,833
3 13/10/2017 THALASSINOS George 96 7 0 57 13,714
MANDELIS Athanasios 250 7 2 166 35,714
3 13/10/2017 MANDELIS Athanasios 250 25 2 76 10
SPILIOPOULOS Panagiotis 170 25 0 71 6,8
4 14/10/2017 VAZOURAS Christos 250 12 2 145 20,833
Salonitis Nikolaos 119 12 0 47 9,917
4 14/10/2017 VAZOURAS Christos 250 16 2 79 15,625
KARAJ Fiqiri 138 16 0 59 8,625
4 14/10/2017 Salonitis Nikolaos 250 20 2 62 12,5
KARAJ Fiqiri 78 20 0 19 3,9
5 13/10/2017 KONDILIS Charalampos 250 9 2 201 27,778
SIDERAS Loukas 26 9 0 13 2,889
5 13/10/2017 KONDILIS Charalampos 250 13 2 98 19,231
CHATZIPAVLIS Antreas 126 13 0 34 9,692
5 13/10/2017 CHATZIPAVLIS Antreas 56 8 0 24 7
SIDERAS Loukas 250 8 2 134 31,25
6 14/10/2017 FLESSAS John 250 10 2 82 25
Pavlidis Dimitrios 95 10 0 58 9,5
6 14/10/2017 FLESSAS John 250 13 2 100 19,231
CHATZIPAVLIS Efstathios 34 13 0 7 2,615
6 14/10/2017 CHATZIPAVLIS Efstathios 139 25 0 20 5,56
Pavlidis Dimitrios 200 25 2 40 8

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 12/10/2017

Group
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 12/10/2017 SIDERAS Loukas 134 25 2 20 5,36
Raptis Konstantinos 128 25 0 38 5,12
1 12/10/2017 SIDERAS Loukas 180 18 2 57 10
CHRISTOPOULOS Christos 154 18 0 99 8,556
1 12/10/2017 CHRISTOPOULOS Christos 180 18 2 48 10
Raptis Konstantinos 103 18 0 22 5,722
2 12/10/2017 Pavlidis Dimitrios 180 10 2 50 18
KEKKERIS Sakis 70 10 0 28 7
2 12/10/2017 Pavlidis Dimitrios 180 18 2 39 10
Zamanidis Nikos 108 18 0 36 6
2 12/10/2017 Zamanidis Nikos 180 19 2 39 9,474
KEKKERIS Sakis 130 19 0 49 6,842
3 12/10/2017 ZAPPAS Theodoros 118 25 0 21 4,72
Kousounis Vasilis 156 25 2 44 6,24
3 12/10/2017 ZAPPAS Theodoros 180 16 2 34 11,25
KARAJ Fiqiri 156 16 0 50 9,75
3 12/10/2017 Kousounis Vasilis 52 19 0 15 2,737
KARAJ Fiqiri 180 19 2 37 9,474
4 12/10/2017 Zachos Stamatis 130 24 0 26 5,417
CHRISTOPOULOS Elias 180 24 2 42 7,5
4 12/10/2017 Zachos Stamatis 164 25 2 28 6,56
SPILIOPOULOS Panagiotis 162 25 0 41 6,48
4 12/10/2017 SPILIOPOULOS Panagiotis 180 12 2 60 15
CHRISTOPOULOS Elias 122 12 0 42 10,167

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/10/2017

Group
GROUP Date Player #1 Caroms Innings M.P. H.R. AVG
Player #2
1 11/10/2017 CHRISTOPOULOS Elias 120 9 2 34 13,333
TOUMLELIS Sofoklis 56 9 0 27 6,222
1 11/10/2017 CHRISTOPOULOS Elias 120 10 2 39 12
SEPE Antonis 35 10 0 17 3,5
1 11/10/2017 SEPE Antonis 120 25 2 26 4,8
TOUMLEL