Ο Νίκος Πολυχρονόπουλος κατάφερε να κατακτήσει το 1ο απο τα 3 GRAND-PRIX της χρονιάς.

Με τον καλύτερο γενικό και ειδικό μέσο όρο (1,772 και 3,077)  ο Νίκος Πολυχρονόπουλος παρά την ήττα του στα πέναλτι στον τελικό των νικητών απο τον Τσοκάντα Διονύση κατάφερε να κατακτήσει την 1η θέση. Κέρδισε στην συνέχεια τον Κόκκορη Κωνσταντίνο 40-13 σε 24 στεκιές και στον τελικό τον Τσοκάντα 40 - 24 σε 25 στεκιές. Ο Κόκκορης στο ματς που θα έκρινε ποιός θα έμενε στην 4η θέση και ποιός θα συνέχιζε κέρδισε τον Παπακωνσταντίνου Κ. 40 - 20 σε 22 στεκιές. Πολύ καλά παιχνίδια απο τον Κόκκορη στις νίκες του και πολύ ασχημα στις ήττες του. Να σημειώσουμε το 1,385 γενικό μέσο ορο απο τον Φίλλιπο Κασιδόκωστα με το αριστερό χέρι...!! Ευχόμαστε και ελπίζουμε να καταφέρει και πάλι να ανέβει όπου του αξίζει.

Ευχαριστούμε το Κοράλλι που όπως πάντα έκανε οτι μπορούσε για την φιλοξενία και την διοργάνωση. Ευχαριστούμε επίσης όλους τους παίκτες απο την Περιφέρεια για την συμμετοχή τους ευχόμαστε να τους δούμε ξανά στο 2ο τουρνουά και ελπίζουμε να κερδισαν εμπειρίες και όρεξη για δουλειά.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολη την εξέλιξη του τουρνουα και την γενική κατάταξη.

 

 

 

 

 

 

 

                Koralli Logo EST 1                  

1st GRAND-PRIX

Ολοι οι παίκτες υποχρεούνται να καταβάλουν στον υπεύθυνο των αγώνων το δικαίωμα συμμετοχής τους καθώς και την ετήσια συνδρομή τους (αν αυτό δεν έχει ηδη γίνει μέσω του ατομικού η ομαδικού πρωταθλήματος) πριν την έναρξη του αγώνα τους.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων επιλέγοντας την φάση που σας ενδιαφέρει.

 

PPPPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 2nd 3Cushion MASTERS PPPPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 5/11/2017 14:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΤΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15:30 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
17:00 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
2 4/11/2017 17:00 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
ΠΟΓΟΣΙΑΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
18:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ loser
20:00 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Winner
3 5/11/2017 14:00 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:30 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ loser
17:00 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Winner
4 5/11/2017 14:00 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΕΣΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ
15:30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ loser
17:00 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Winner
5 5/11/2017 14:00 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15:30 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ loser
17:00 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Winner
6 4/11/2017 17:00 ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
18:30 ΝΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
loser
20:00 ΝΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
Winner
7 4/11/2017 17:00 ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΛΕΜΟΤΟΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
18:30 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ loser
20:00 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Winner
8 4/11/2017 17:00 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18:30 ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ loser
20:00 ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

ppppppres1

 

Rank Η κατάταξη

ppppppqrank1

 

PPPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 2nd 3Cushion MASTERS PPPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 7/11/2017 18:00 NANIS Thomas KREMIDAS Alexios
19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Winner
2 7/11/2017 18:00 PATEROS Eleftherios SAVVOULIDIS Stavros
19:30 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
3 7/11/2017 18:00 MAZONAKIS Stefanos KAKOULIS DIMITRIS
19:30 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΗΣ loser
21:00 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΗΣ Winner
4 7/11/2017 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ RESTAS Vlassis
19:30 ΜΟΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ loser
21:00 ΜΟΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Winner
5 8/11/2017 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIOMOS Nikos
19:30 ΒΑΓΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ loser
21:00 ΒΑΓΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Winner
6 8/11/2017 18:00 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ POGOSIAN EDWARD
19:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ loser
21:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Winner
7 8/11/2017 18:00 ΔΑΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΑΜ MOURATIDIS Panagiotis
19:30 ΒΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΒΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
8 8/11/2017 18:00 ΔΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FLEMOTOMOS Nikos
19:30 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ loser
21:00 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

pppppresfinal

 

Rank Η κατάταξη

ppppprankfinal1

 

PPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 9/11/2017 18:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΠ.
19:30 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ loser
21:00 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Winner
2 9/11/2017 18:00 ΦΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡ.
19:30 ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ loser
21:00 ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Winner
3 09/11/2017 18:00 ΛΑΔΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ VEVES Dimitris
19:30 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ loser
21:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Winner
4 11/11/2017 17:00 ΚΟΥΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRATSIAS George
18:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
20:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
5 9/11/2017 18:00 ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIOMOS Nikos
19:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Winner
6 10/11/2017 18:00 ΜΗΤΡΩΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ POGOSIAN EDWARD
19:30 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ loser
21:00 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Winner
7 11/11/2017 17:00 ΠΑΤΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ELEFTHERIADIS Kyriakos
18:30 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
20:00 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
8 11/11/2017 17:00 ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ ΣΑΚΗΣ SAVVOULIDIS Stavros
18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
20:00 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
9 10/11/2017 18:00 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FLEMOTOMOS Nikos
19:30 ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
10 11/11/2017 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛ MOURATIDIS Panagiotis
18:30 ΤΣΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ loser
20:00 ΤΣΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Winner
11 10/11/2017 18:00 ΜΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ NANIS Thomas
19:30 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Winner
12 10/11/2017 18:00 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ KAKOULIS DIMITRIS
19:30 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

ppppres

Rank Η κατάταξη

pppprank

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 13/11/2017 18:00 ANTONAROS Evangelos SAVVOULIDIS Ierotheos
19:30 ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ loser
21:00 ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Winner
2 13/11/2017 18:00 DALAKAS Dimitris GRATSIAS George
19:30 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ loser
21:00 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Winner
3 12/11/2017 16:30 MOURATIDIS Panagiotis NANIS Thomas
18:00 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ. loser
19:30 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ. Winner
4 12/11/2017 16:30 KAKOULIS DIMITRIS FLEMOTOMOS Nikos
18:00 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ loser
19:30 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Winner
5 12/11/2017 16:30 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΣΑΒΒ SIOMOS Nikos
18:00 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ loser
19:30 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Winner
6 13/11/2017 18:00 ΝΙΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ LAMBROU Aris
19:30 ΚΙΝΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ loser
21:00 ΚΙΝΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Winner
7 12/11/2017 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ VEVES Dimitris
18:00 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤ loser
19:30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤ Winner
8 13/11/2017 18:00 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ANDREOU Dimitris
19:30 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ loser
21:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ Winner
9 14/11/2017 18:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. PATEROS Eleftherios
19:30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
21:00 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
10 14/11/2017 18:00 ΣΤΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TSOBANAKIS Cristos
19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. loser
21:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Winner
11 14/11/2017 18:00 ΛΟΥΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ KONTOGIANNIS Eleftherios
19:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ loser
21:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Winner
12 14/11/2017 18:00 ΒΕΡΓΟΣ ΦΩΤΗΣ GIANNAKOPOULOS Kostas
19:30 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Χ loser
21:00 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Χ Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

pppresfin

Rank Η κατάταξη

ppprankfin

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 15/11/2017 18:00 FLEMOTOMOS Nikos ANASTASOPOULOS G.
19:30 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΟΣ loser
21:00 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Winner
2 15/11/2017 18:00 KONTOGIANNIS Eleftherios KINTATOS Stefanos
19:30 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ loser
21:00 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Winner
3 15/11/2017 18:00 ANTONAROS Evangelos METHENITIS Stavros
19:30 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
4 15/11/2017  18:00 SIOMOS Nikos VEVES Dimitris
19:30 ΚΩΣΤΑ ΒΑΛΑΝΤΗΣ loser
21:00 ΚΩΣΤΑ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Winner
5 16/11/2017  18:00 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΣΤ MOURATIDIS Pan.
19:30 ΚΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ loser
21:00 ΚΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Winner
6 16/11/2017  18:00 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΑΜ KOKKALIS Kostas
19:30 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ loser
21:00 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ Winner
7 16/11/2017  18:00 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KAKOULIS DIMITRIS
19:30 ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ loser
21:00 ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Winner
8 16/11/2017  18:00 ΨΙΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRATSIAS George
19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Winner
9  17/11/2017 18:00 ΠΕΝΤΑΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ LADIKOS Stamatis
19:30 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
10  17/11/2017 18:00 ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SAVVOULIDIS Ierot
19:30 ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
21:00 ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
11 17/11/2017 18:00 ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ OIKONOMOU Michael
19:30 ΚΟΥΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΚΟΥΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
12 17/11/2017  18:00 ΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GIANNAKOPOULOS K
19:30 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ loser
21:00 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

 ppres

Rank Η κατάταξη

 pprank

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 18/11/2017 17:00 MOURATIDIS Panagiotis GRATSIAS George
18:30 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. loser
20:00 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. Winner
2 18/11/2017 17:00 SAVVOULIDIS Ierotheos DRAMOUNTANIS Panagiotis
18:30 ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΗΛΙΑΣ loser
20:00 ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Winner
3 18/11/2017 17:00 CHALKIADAKIS Lambros EFSTATHIOU Spyros
18:30 ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΚΩΝ. loser
20:00 ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΚΩΝ. Winner
4 18/11/2017 17:00 FLEMOTOMOS Nikos OIKONOMOU Michael
18:30 ΚΟΥΤΣΟΦΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ loser
20:00 ΚΟΥΤΣΟΦΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Winner
5 19/11/2017 12:00 STERGIOY George ANTONAROS Evangelos
13:30 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ loser
15:00 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Winner
6 19/11/2017 16:30 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ TETRIGKAS Konstantinos
18:00 ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΑΡΗΣ loser
19:30 ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΑΡΗΣ Winner
7 19/11/2017 12:00 ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ IOAKEIM Kyriakos
13:30 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
15:00 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
8 19/11/2017 16:30 ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KAKOULIS DIMITRIS
18:00 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
19:30 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
9 19/11/2017 12:00 ΜΠΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ MILIONIS Theodoros
13:30 ΣΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ loser
15:00 ΣΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Winner
10 19/11/2017 12:00 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ε. KANETIS Vassilis
13:30 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ loser
15:00 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Winner
11 19/11/2017 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ GIANNAKOPOULOS Kostas
18:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ ΖΩΗΣ loser
19:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ ΖΩΗΣ Winner
12 19/11/2017 16:30 ΛΟΝΤΖΕΤΙΔΗΣ ΝΤΙΝΟΣ VEVES Dimitris
18:00 ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ loser
19:30 ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

pqresa

Rank Η κατάταξη

pqranka

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX Q Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 20/11/2017 18:00 DEMSIAS ZOIS LONTZETIDIS Konstantinos
19:30 ΡΕΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ loser
21:00 ΡΕΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Winner
2 21/11/2017 18:00 KAKOULIS DIMITRIS DRAMOUNTANIS Panagiotis
19:30 ΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ loser
21:00 ΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Winner
3 22/11/2017 18:00 CHALKIADAKIS Lambros METAXAS Antonis
19:30 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ Δ. loser
21:00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ Δ. Winner
4 20/11/2017 18:00 ARGYROS Christos MATIAKIS Athanasios
19:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
21:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
5 22/11/2017 18:00 ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ PARAPONIARIS Kostas
19:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
6 22/11/2017 18:00 ΤΣΑΦΟΥΡΟΣ Δ. GIANNAKOPOULOS Kostas
19:30 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
7 20/11/2017 18:00 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ BARTSOKAS Konstantinos
19:30 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Λ. loser
21:00 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Λ. Winner
8 21/11/2017 18:00 ΒΑΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ MANTZOROS Stratos
19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ loser
21:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Winner
9 21/11/2017 18:00 ΧΡΙΣΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ KANETIS Vassilis
19:30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. loser
21:00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Winner
10 20/11/2017 18:00 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ Κ. SYRIOTAKIS Andreas
19:30 ΜΑΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΜΑΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
11 22/11/2017 18:00 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ Ι. KOUTSOFIOS Evaggelos
19:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ loser
21:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ Winner
12 21/11/2017 18:00 MANOYΗΛΙΔΗΣ ΧΡ. MOURATIDIS Panagiotis
19:30 ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner

 

Results Τα αποτελέσματα

qres

Rank Η κατάταξη

qrank

FINAL32

Last 32 single elimination

32singlefinal    32res1

Last 16 double elimination

 16doublefinal

day4

day3 

 

day2

Final rank

 

1ο GRAND-PRIX τρισπόντων 2017-18
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 32ΑΔΑΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Position Points Player Caroms Innings H.R. AVG Best AVG Caroms Total Innings Total H.R. Total AVG Total Best AVG Total
1 88 POLYCHRONOPOULOS Nikos 280 158 9 1,772 3,077 280 158 9 1,772 3,077
2 63 TSOKANTAS Dionyssi 224 203 8 1,103 1,600 224 203 8 1,103 1,600
3 50 KOKKORIS KOSTAS 241 181 12 1,331 2,000 241 181 12 1,331 2,000
4 39 PAPAKOSTADINOU Kostas 204 167 11 1,222 2,000 204 167 11 1,222 2,000
5 30 ANTONATOS Kostas 223 203 9 1,099 1,333 223 203 9 1,099 1,333
6 30 TREMOULIS Nikos 225 242 13 0,930 1,176 225 242 13 0,930 1,176
7 23 PAPAGEORGIOU Christos 164 177 6 0,927 1,333 244 280 6 0,871 1,333
8 23 MOUTSOS Dimitris 185 236 7 0,784 1,053 185 236 7 0,784 1,053
9 17 KASIDOKOSTAS Filippos 151 109 9 1,385 2,105 151 109 9 1,385 2,105
10 17 KOUKIS Thomas 144 145 9 0,993 1,360 144 145 9 0,993 1,360
11 17 KORILIS Christos 152 154 6 0,987 1,065 152 154 6 0,987 1,065
12 17 BALOGIANNIS Apostolos 142 178 5 0,798 0,976 142 178 5 0,798 0,976
13 12 RETZIOS Gregory 105 97 5 1,082 1,286 185 195 9 0,949 1,286
14 12 SYRIOTAKIS Andreas 89 95 7 0,937 1,103 239 256 9 0,934 1,176
15 12 GKEVEZOS Dimitrios 108 118 7 0,915 1,290 108 118 7 0,915 1,290
16 12 APOSTOLEAS Dimitris 114 132 7 0,864 1,111 194 223 8 0,870 1,176
17 8 MOULOS Evaggelos 34 30 7 1,133 1,133 34 30 7 1,133 1,133
18 8 CHATZIPAVLIS Nikos 37 36 5 1,028 1,028 37 36 5 1,028 1,028
19 8 GIANNAKOPOULOS Kostas 38 38 8 1,000 1,000 368 382 9 0,963 1,364
20 8 MANOUILIDIS Christos 31 31 8 1,000 1,000 111 128 8 0,867 1,000
21 8 PAPADOPOULOS Fanis 20 20 7 1,000 1,000 100 136 7 0,735 1,000
22 8 KINTATOS Lefteris 32 32 6 1,000 1,000 32 32 6 1,000 1,000
23 8 MARANIS George 27 27 5 1,000 1,000 102 111 6 0,919 1,029
24 8 LIANOS Spyros 18 20 5 0,900 0,900 98 117 5 0,838 1,053
25 8 GEORGARAS Kostas 24 31 7 0,774 0,774 104 120 8 0,867 1,081
26 8 TSAKLIDIS Nikos 23 30 6 0,767 0,767 102 146 6 0,699 0,800
27 8 KANETIS Vassilis 31 42 4 0,738 0,738 241 270 10 0,893 1,379
28 8 DRAMOUNTANIS Panagiotis 14 19 3 0,737 0,737 215 301 6 0,714 1,500
29 8 THLIVEROS George 30 41 4 0,732 0,732 110 133 4 0,827 0,909
30 8 BARTSOKAS Konstantinos 23 34 7 0,676 0,676 173 200 7 0,865 1,053
31 8 MATIAKIS Athanasios 25 42 4 0,595 0,595 157 201 6 0,781 1,379
32 8 RAMMOS Elias 27 46 3 0,587 0,587 27 46 3 0,587 0,587
33 5 TSAFOUROS DIONISIS 65 77 5 0,844 0,976 65 77 5 0,844 0,976
34 5 VAITSIS Achileas 70 90 5 0,778 1,026 70 90 5 0,778 1,026
35 5 ANDRIOPOULOS Leonidas 64 83 13 0,771 1,111 64 83 13 0,771 1,111
36 5 METAXAS Antonis 143 208 8 0,688 0,816 143 208 8 0,688 0,816
37 5 ANAGNOSTOPOULOS George 79 115 5 0,687 0,727 79 115 5 0,687 0,727
38 5 DEMSIAS ZOIS 138 180 7 0,767 1,061 138 180 7 0,767 1,061
39 5 FILIPPOU George 70 116 6 0,603 0,606 70 116 6 0,603 0,606
40 5 KOUTSOFIOS Evaggelos 149 199 8 0,749 1,061 149 199 8 0,749 1,061
41 5 PARAPONIARIS Kostas 145 220 6 0,659 0,833 145 220 6 0,659 0,833
42 5 SAVVOPOULOS Ioannis 71 126 5 0,563 0,606 71 126 5 0,563 0,606
43 5 RIGOUTSOS Dimitris 75 75 6 1,000 1,147 75 75 6 1,000 1,147
44 5 KALAMPALIKIS Kostas 69 100 5 0,690 0,720 69 100 5 0,690 0,720
45 5 ARGYROS Christos 120 171 7 0,702 0,750 120 171 7 0,702 0,750
46 5 KAKOULIS DIMITRIS 403 597 7 0,675 0,897 403 597 7 0,675 0,897
47 5 MOURATIDIS Panagiotis 412 578 8 0,713 1,094 412 578 8 0,713 1,094
48 5 CHALKIADAKIS Lambros 154 223 9 0,691 0,938 154 223 9 0,691 0,938
49 5 MANTZOROS Stratos 116 165 12 0,703 0,878 116 165 12 0,703 0,878
50 5 CHRISTELIS John 45 84 3 0,536 0,564 45 84 3 0,536 0,564
51 5 LONTZETIDIS Konstantinos 122 201 5 0,607 0,854 122 201 5 0,607 0,854
52 5 DRAKOYLIS Iakovos 34 74 4 0,459 0,500 34 74 4 0,459 0,500
53 4 STERGIOY George 103 155 5 0,665 0,703 103 155 5 0,665 0,703
54 4 GRATSIAS George 277 417 9 0,664 0,833 277 417 9 0,664 0,833
55 4 GIALLELIS Aris 68 102 5 0,667 0,673 68 102 5 0,667 0,673
56 4 SOTIROPOYLOS Sakis 59 91 5 0,648 0,686 59 91 5 0,648 0,686
57 4 OIKONOMOU Michael 176 243 6 0,724 1,034 176 243 6 0,724 1,034
58 4 MPOTSIS NIKOS 50 81 4 0,617 0,778 50 81 4 0,617 0,778
59 4 KARAPLIS Ilias 61 103 4 0,592 0,729 61 103 4 0,592 0,729
60 4 BATSOULIS George 49 97 3 0,505 0,636 49 97 3 0,505 0,636
61 4 VEVES Dimitris 301 430 5 0,700 1,250 301 430 5 0,700 1,250
62 4 SKREKAS Vassilis 54 81 4 0,667 0,692 54 81 4 0,667 0,692
63 4 SAVVOULIDIS Ierotheos 227 337 5 0,674 0,882 227 337 5 0,674 0,882
64 4 MILIONIS Theodoros 207 319 9 0,649 1,034 207 319 9 0,649 1,034
65 4 FLEMOTOMOS Nikos 328 468 7 0,701 1,429 328 468 7 0,701 1,429
66 4 PENTAZOS Stelios 86 152 4 0,566 0,682 86 152 4 0,566 0,682
67 4 ARGYROPOULOS Dimitris 48 91 4 0,527 0,660 48 91 4 0,527 0,660
68 4 EFSTATHIOU Spyros 101 177 6 0,571 0,652 101 177 6 0,571 0,652
69 4 IOAKEIM Kyriakos 111 183 8 0,607 0,811 111 183 8 0,607 0,811
70 4 TETRIGKAS Konstantinos 110 193 8 0,570 0,833 110 193 8 0,570 0,833
71 4 SOTIRAKOPOULOS Evangelos 41 90 3 0,456 0,529 41 90 3 0,456 0,529
72 4 ANTONAROS Evangelos 161 249 5 0,647 0,857 161 249 5 0,647 0,857
73 3 KONTOGIANNIS Eleftherios 168 243 6 0,691 0,789 168 243 6 0,691 0,789
74 3 VASILARAKOS George 59 99 4 0,596 0,682 59 99 4 0,596 0,682
75 3 PAPADAKIS John 51 86 2 0,593 0,600 51 86 2 0,593 0,600
76 3 SIOMOS Nikos 265 481 4 0,551 1,000 265 481 4 0,551 1,000
77 3 DALAKAS Dimitris 146 252 4 0,579 0,652 146 252 4 0,579 0,652
78 3 KOUFOS George 59 92 7 0,641 0,698 59 92 7 0,641 0,698
79 3 KOKKALIS Kostas 103 154 5 0,669 0,968 103 154 5 0,669 0,968
80 3 PSIKAKOS John 51 88 5 0,580 0,789 51 88 5 0,580 0,789
81 3 TREMOULIS Alex 45 86 4 0,523 0,698 45 86 4 0,523 0,698
82 3 ANASTASOPOULOS George 112 181 5 0,619 0,730 112 181 5 0,619 0,730
83 3 GYPARIS Nikos 52 83 3 0,627 0,639 52 83 3 0,627 0,639
84 3 METHENITIS Stavros 105 187 4 0,561 0,600 105 187 4 0,561 0,600
85 3 LADIKOS Stamatis 157 256 7 0,613 0,789 157 256 7 0,613 0,789
86 3 KOSTAS Valantis 38 75 4 0,507 0,542 38 75 4 0,507 0,542
87 3 RIZOS Aggelos 42 84 3 0,500 0,500 42 84 3 0,500 0,500
88 3 RIGAS Ioannis 40 85 4 0,471 0,588 40 85 4 0,471 0,588
89 3 IRAKLEIDIS Stavros 24 57 3 0,421 0,536 24 57 3 0,421 0,536
90 3 KINTATOS Stefanos 95 202 5 0,470 0,588 95 202 5 0,470 0,588
91 2 KAFETZOPOULOS Panos 57 95 4 0,600 0,725 57 95 4 0,600 0,725
92 2 PATEROS Eleftherios 218 375 10 0,581 0,857 218 375 10 0,581 0,857
93 2 LAMBROU Aris 156 312 5 0,500 0,612 156 312 5 0,500 0,612
94 2 TSOBANAKIS Cristos 108 191 4 0,565 1,071 108 191 4 0,565 1,071
95 2 KALOGIANNAKIS John 43 100 3 0,430 0,467 43 100 3 0,430 0,467
96 2 PAPACHARALABOUS Charalabos 36 86 4 0,419 0,436 36 86 4 0,419 0,436
97 2 STENAKIS George 40 100 3 0,400 0,436 40 100 3 0,400 0,436
98 2 MANIATOPOULOS Nikos 51 83 4 0,614 0,757 51 83 4 0,614 0,757
99 2 SKORDOS Konstantinos 42 81 3 0,519 0,591 42 81 3 0,519 0,591
100 2 DASKALOUDIS Nikos 33 66 3 0,500 0,533 33 66 3 0,500 0,533
101 2 SKOLARIKOU Savvina 37 83 4 0,446 0,509 37 83 4 0,446 0,509
102 2 NANIS Thomas 201 365 8 0,551 0,789 201 365 8 0,551 0,789
103 2 ANTONOPOULOS Christos 29 71 2 0,408 0,516 29 71 2 0,408 0,516
104 2 LOUARI Vassilis 26 67 4 0,388 0,395 26 67 4 0,388 0,395
105 2 KITROMILIDIS Nikolaos 40 106 3 0,377 0,382 40 106 3 0,377 0,382
106 2 ZAFEIRIS Konstantinos 31 93 2 0,333 0,421 31 93 2 0,333 0,421
107 2 VERGOS Fotis 24 77 4 0,312 0,382 24 77 4 0,312 0,382
108 2 KARAVAS Kyriakos 14 93 2 0,151 0,208 14 93 2 0,151 0,208
109 1 ANDREOU Dimitris 60 97 5 0,619 0,714 60 97 5 0,619 0,714
110 1 BOGAS Konstantinos 45 93 3 0,484 0,789 45 93 3 0,484 0,789
111 1 POGOSIAN EDWARD 155 303 5 0,512 0,615 155 303 5 0,512 0,615
112 1 KOUZIOKAS Ioannis 52 110 4 0,473 0,491 52 110 4 0,473 0,491
113 1 BERNALIS Sakis 50 110 4 0,455 0,473 50 110 4 0,455 0,473
114 1 ANTONIOU Yannis 47 105 4 0,448 0,448 47 105 4 0,448 0,448
115 1 VASILARAKOS Nikos 50 98 4 0,510 0,535 50 98 4 0,510 0,535
116 1 TZOULAS Dimitris 49 89 7 0,551 0,612 49 89 7 0,551 0,612
117 1 GEORGIOU George 49 105 4 0,467 0,600 49 105 4 0,467 0,600
118 1 MARKAKIS John 37 98 2 0,378 0,436 37 98 2 0,378 0,436
119 1 MITROSIS Angelos 41 110 2 0,373 0,418 41 110 2 0,373 0,418
120 1 OUROUMIDIS Apostolos 47 93 5 0,505 0,526 47 93 5 0,505 0,526
121 1 CHALKIOPOULOS Marios 45 92 4 0,489 0,543 45 92 4 0,489 0,543
122 1 SERVETAS Dimitris 42 88 6 0,477 0,553 42 88 6 0,477 0,553
123 1 SAVVOULIDIS Stavros 148 317 5 0,467 0,545 148 317 5 0,467 0,545
124 1 FILIS Evangelos 36 94 3 0,383 0,463 36 94 3 0,383 0,463
125 1 ELEFTHERIADIS Kyriakos 86 193 3 0,446 0,600 86 193 3 0,446 0,600
126 1 TSOTOS Stefanos 24 84 2 0,286 0,367 24 84 2 0,286 0,367
127 0,75 RESTAS Vlassis 102 206 4 0,495 0,545 102 206 4 0,495 0,545
128 0,75 VAGIOS George 49 110 3 0,445 0,527 49 110 3 0,445 0,527
129 0,75 KREMIDAS Alexios 83 208 5 0,399 0,566 83 208 5 0,399 0,566
130 0,75 VASILOPOULOS Evgenios 42 110 5 0,382 0,418 42 110 5 0,382 0,418
131 0,75 ELEFTHERIADIS George 42 104 3 0,404 0,418 42 104 3 0,404 0,418
132 0,75 DADOROS Avraam 51 92 3 0,554 0,596 51 92 3 0,554 0,596
133 0,75 DAVIS Dimitris 36 82 4 0,439 0,591 36 82 4 0,439 0,591
134 0,75 DRAPANIOTIS Spyros 39 110 3 0,355 0,382 39 110 3 0,355 0,382
135 0,75 DIMAKOPOULOS George 31 90 3 0,344 0,400 31 90 3 0,344 0,400
136 0,75 ROUSSOS Stavrou Ioannis 31 91 3 0,341 0,358 31 91 3 0,341 0,358
137 0,75 MOTIKAS Kyriakos 33 110 4 0,300 0,345 33 110 4 0,300 0,345
138 0,75 MAZONAKIS Stefanos 72 184 4 0,391 0,632 72 184 4 0,391 0,632
139 0,5 CHRISIKOPOULOS PANAGIOTIS 46 96 4 0,479 0,479 46 96 4 0,479 0,479
140 0,5 PRASSAS Konstantinos 36 89 3 0,404 0,404 36 89 3 0,404 0,404
141 0,5 MOUZAKIS CHRISTOS 29 101 3 0,287 0,287 29 101 3 0,287 0,287
142 0,5 KOKOLOGIANNIS George 22 110 3 0,200 0,200 22 110 3 0,200 0,200
143 0,5 FOTIOU Giorgos 19 110 2 0,173 0,173 19 110 2 0,173 0,173
144 0,5 ILIOPOULOS Sotiris 41 110 4 0,373 0,455 41 110 4 0,373 0,455
145 0,5 KATSANOS Vassilis 26 85 3 0,306 0,309 26 85 3 0,306 0,309
145 13038 20569 13 0,634 3,077 15005 22892 13 0,655 3,077

 

contentmap_plugin