H ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ MASTER ΤΡΙΣΠΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 2016-17      CURRENT RANK FOR 3CUSHION MASTERS

 finalrankall

 

 

ΤΡΙΣΠΟΝΤΕΣ-3Cushions

MASTERS

1st MASTER DIMITRIS FOUNTIS

kasi pap

Στις λεπτομέρειες κρίθηκε ο τελικός στο 1ο ΜΑΣΤΕΡ τρισπόντων ανάμεσα στους Φ. Κασιδόκωστα και Κ. Παπακωνσταντίνου με νικητή τον Φίλιππο και σκόρ 40-36 σε 31 στεκιές. Στις δύο τρίτες θέσεις οι Κ. Αντωνάτος και Δ. Μούτσος ο οποίος ξεκίνησε απο τα PPPQ και σταμάτησε στην 4αδα απο τον Φ. Κασιδόκωστα. Πολύ περισσότερες οι εκπλήξεις απο κάθε άλλο τουρνουά των τελευταίων ετών και η συνέχεια για το φετινό πρωτάθλημα εντελώς απρόβλεπτη. Εκτός 16αδας οι Κόκκορης,Μουλός,Λιανός και εκτός 8αδας οι Τσοκάντας,Μπαλογιάννης,Τρεμούλης δημιουργούν σκηνικό θρίλερ για το 2ο ΜΑΣΤΕΡ το οποίο θα γίνει στο L'AMORTI CAFE τον Νοέμβριο.

Ευχαριστούμε το Moulos-club και το προσωπικό του για την συνεργασία και την βοήθεια σε δυσκολίες και ατυχίες που πράγματι ήταν πολλές. Ευχαριστούμε επίσης όσους προσέφεραν την βοήθεια τους σαν διαιτητές και γραμματείς.

4ada 

 

Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα απο όλες τις φάσεις και την τελική κατάταξη η οποία περιέχει και την πρόβλεψη για την θέση που θα έχει ο καθένας στο 2ο ΜΑΣΤΕΡ.

Εαν έχετε επισκευτεί την σελίδα πρόσφατα για να βεβαιωθείτε οτι βλέπετε την τελευταία ανανέωση πατήστε το παρακάτω κουμπί η στον browser σας refresh reload η f5.

If you have recently visit this page in order to make sure you see the last update press the following button or refresh reload f5 in your browser.

Reload page

contentmap_module

PPPQ

 

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

     pppqmoulos1

Results Τα αποτελέσματα

results

Rank Η κατάταξη

rank

PPQ

moulos1

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

 ppq

Results Τα αποτελέσματα

results

Rank Η κατάταξη

rank

PQ

moulos1

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

 pq

Results Τα αποτελέσματα

results

Rank Η κατάταξη

rank

Q

moulos1

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

kozoom2

qa

Results Τα αποτελέσματα

results1

Rank Η κατάταξη

rank1

FINAL32

 final32d

Last 32 results

32

Last 16 results

16

Last 8 results

8

Semi-finals & Final

semi final

Final rank

 finalrank1

2nd L'AMORTI CAFE  18/11 - 4/12  2016

lamorti1

 

Απο εδώ μπορείτε να δείτε συνοπτικά όλους τους ομίλους των προκριματικών. Επιλέγοντας παρακάτω την κάθε φάση μπορείτε να δείτε τις ημέρες και ώρες διεξαγωγής.

 

PPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable

Results Τα αποτελέσματα

res2

Rank Η κατάταξη

rank1

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable1

Results Τα αποτελέσματα

res2

Rank Η κατάταξη

rank2

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable2

Results Τα αποτελέσματα

res2ppq

Rank Η κατάταξη

rank2

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable2

Results Τα αποτελέσματα

respq

Rank Η κατάταξη

rankpq

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

qtimetable1

Results Τα αποτελέσματα

resfinal

Rank Η κατάταξη

rankfinal

FINAL32

timetable4

Last 32 results

fin32c

Last 16 results

res16

Last 8 results

res8

Semi-finals & Final

ressemi

Final rank

finalrank

3rd LEGEND BC 13 /1 - 29/1  2017

legend1

 

 Απο εδώ μπορείτε να δείτε συνοπτικά όλους τους ομίλους των προκριματικών. Επιλέγοντας παρακάτω την κάθε φάση μπορείτε να δείτε τις ημέρες και ώρες διεξαγωγής.

groupsall

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable

Results Τα αποτελέσματα

rank1

Rank Η κατάταξη

res1

 

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable3

 

Results Τα αποτελέσματα

res3

 

Rank Η κατάταξη

rank3

 

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable3

 

 

Results Τα αποτελέσματα

res4

 

Rank Η κατάταξη

rank4

 

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable2

 

Results Τα αποτελέσματα

 

qres4

 

Rank Η κατάταξη

qrank4

 

FINAL32

timetable3

Last 32 results

32res1

Last 16 results

16res

Last 8 results

8res2

Semi-finals & Final

semiandfinal

Final rank

finalrank1

4th  CAROM CAFE  16/2 - 5/3  2017

carom1

Τα πάνω κάτω στο 4ο MASTER.

Η απουσία των 4 πρώτων της κατάταξης απο την 4αδα καθώς και δυο ημιτελικοί βγαλμένοι απο θρίλερ σημάδεψαν το 4ο MASTER τρισπόντων στο CAROM-CAFE.
Ο Απόστολος Μπαλογιάννης καταφέρνει οχι απλά να κοντράρει στον ημιτελικό τον Ελληνα πρωταθλητή Νίκο Πολυχρονόπουλο αλλά και να προηγηθεί 35-34 στο φινάλε του αγώνα.Τελικό αποτέλεσμα 40-36 σε 32 στεκιές υπέρ του POLY.
Στον άλλο ημιτελικό ανάμεσα στους Θωμά Κουκή και Γρηγόρη Ρέτζιο ο Θωμάς ο οποίος παίζει δεύτερος "κολάει" στην τελευταία καραμπόλα και το ματς πηγαίνει στα πέναλτι.Νικητής με 1-0 ο Γρηγόρης προκρίνεται στον τελικό.
Απελευθερωμένος απο το αγχος ο Πολυχρονόπουλος "καθαρίζει" το ματς 40-17 σε 20 στεκιές και τίθεται επικεφαλής της γενικής κατάταξης.
Τα σενάρια για τους 5 πρώτους στο 5ο και τελευταίο MASTER είναι απλά.
Πολυχρονόπουλος και Κασιδόκωστας παίρνουν το πρωτάθλημα αν κατακτήσουν την 1η θέση.
Κόκκορης, Αντωνάτος και Παπακωνσταντίνου το παίρνουν αν κατακτήσουν την πρώτη θέση και ο Πολυχρονόπουλος είναι εκτός τελικού.
Οι μόνοι λοιπόν που έχουν το πρωτάθλημα στα δικά τους "χέρια" είναι οι Πολυχρονόπουλος, Κασιδόκωστας και ο Αντωνάτος καθώς συναντά (θεωρητικά) τον Πολυχρονόπουλο στον ημιτελικό. Οσο αφορά τις θέσεις εως την 12η ολα είναι ανοιχτά για πολλούς παίκτες.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολη την εξέλιξη του πρωταθλήματος.
Ευχαριστούμε το CAROM-CAFE για την συνεργασία του και την προσπάθεια του στην ολη διοργάνωση.

 

 

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable

Results Τα αποτελέσματα

pppqres2

Rank Η κατάταξη

pppqrank2

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

ppqtimetable

Results Τα αποτελέσματα

ppqres2

Rank Η κατάταξη

ppqrank2

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

pqtimetable1

Results Τα αποτελέσματα

pqres3

Rank Η κατάταξη

pqres4

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

qtimetable1

Results Τα αποτελέσματα

qres4

Rank Η κατάταξη

qrank4

FINAL32

timetablefin

Last 32 results

32res3

Last 16 results

16res

Last 8 results

8res

Semi-finals & Final

4res

Final rank

FINALRANK

5th - KORALLI B.C

promo1

groups2

ΠΑΤΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

PPPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable1

Results Τα αποτελέσματα

res2

Rank Η κατάταξη

rank1

PPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable3

Results Τα αποτελέσματα

res2

Rank Η κατάταξη

rank2

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable3

Results Τα αποτελέσματα

res1

Rank Η κατάταξη

rank1

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable3

Results Τα αποτελέσματα

res3

Rank Η κατάταξη

rank3

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable2

Results Τα αποτελέσματα

res3

Rank Η κατάταξη

rank3

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

timetable2

Results Τα αποτελέσματα

res5

Rank Η κατάταξη

rank5

FINAL32

timetable5

Last 32 results

res32

Last 16 results

res16

Last 8 results

res8

Semi-finals & Final

res final

Final rank

finrank2

ΝΕΩΝ - UNDER 21

promo

A' Γύρος

Οι όμιλοι

 groups

Το πρόγραμμα

 timetable

Τα αποτελέσματα

 8res

ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

21semifinal

Ο ΤΕΛΙΚΟΣ

21final

 

Η τελική κατάταξη

 21rank

Β' Γύρος

 

 

Ο Τρεμούλης Αλέξανδρος κατέκτησε τον Β' γύρο του πρωταθλήματος νέων κάτω των 21.
Στον ημιτελικό κέρδισε τον σημαντικότερο αντιπαλο του Δημήτρη Σελεβεντά και στον τελικό τον "πρωτάρη" στις τρίσποντες Χρήστο Βαζούρα. Ο ανεβασμένος Δραπανιώτης Σπύρος έχασε στον άλλον ημιτελικό απο τον Βαζούρα.
Ολα τα αποτελέσματα  η εξέλιξη του πρωταθήματος καθως και η γενική κατάταξη παρακάτω.

 

 

 

 

 

 

Το πρόγραμμα

9groups

Τα αποτελέσματα

results

Η τελική κατάταξη

finalrank

Η γενική κατάταξη μετά απο 2 γύρους.

totalrank

 

 

4th Division

                            Koralli Logo EST1                                                  

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ.

Οπως είπαμε και χθές πριν τον τελικό, στο ξεκίνημα ουσιαστικά της περιόδου, το σύστημα με τις κατηγορίες
νοιωθουμε οτι μας δικαιωνει σαν επιλογη τρόπου διεξαγωγής.
Ηταν πάντα ο μόνος τρόπος να μην υπάρχει ανισος συναγωνισμος και να υπάρχει μια μικρη η μεγάλη γιορτη για κάθε επίπεδο ικανοτήτων.
Κάτι που θα δώσει κουράγιο, δύναμη και όρεξη στους παίκτες να συνεχίσουν την προσπαθεια τους.
Η 4η κατηγορία τρισπόντων φέτος εκτός απο ρεκόρ συμμετοχών έκανε και ρεκορ ενδιαφέροντος και ρεκόρ δημοσιότητας αλλά και ήθους.
Τα όποια μεμονομένα προβλήματα παρουσιάστηκαν στα προκριματικά εχουν έρθει στην γνώση μας και η προσπαθεια μας θα ειναι οπως πάντα να τα μειώσουμε η να τα εξαλείψουμε.
Ευχαριστούμε το Koralli B.C για την πολύ καλή διοργάνωση των τελικών αλλά  και τις επικοινωνιακές προσπάθειες του.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολα τα αποτελέσματα απο τα προκριματικά εως και τον τελικό όπως και την τελική κατάταξη.

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α' Γύρος -QUALIFICATIONS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

Οι αγώνες του 1ου γύρου θα διεξαχθούν στις 4/11/2016. Του 2ου γύρου την Δευτέρα 7/11/2016 και του 3ου γύρου την Τετάρτη 9/11/2016. Τα καταστήματα όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του 1ου γύρου θα ανακοινωθούν εως την Κυριακή 30/10/2016. Η τελική φάση θα διεξαχθεί όλη στο Koralli B.C απο 11 εως 13 Νοεμβρίου 2016.

Όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή και δεν βλέπουν το όνομα τους έχουν τοποθετηθεί στην 3η κατηγορία. H ώρα έναρξης των αγώνων είναι η 18:00. Απόσταση 25 καρ. σε 55 στεκιές.

Τα αποτελέσματα

q1ares

Η κατάταξη

q1rank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β' Γυρος - QUALIFICATIONS 2nd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

groups

Τα αποτελέσματα

groupres

Η κατάταξη

grouprank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ' Γυρος - QUALIFICATIONS 3rd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

groupstime

Τα αποτελέσματα

grres

Η κατάταξη

grrank

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

Η πυραμίδα των 16 και το πρόγραμμα

pir16

Τα αποτελέσματα

16res

8res

semifinal

Η κατάταξη

finrank

3rd Division

masse logo

 

Ο Βασίλης Τσάπαλος ο νικητής της 3ης κατηγορίας τρισπόντων για το 2016-17.

Στον ημιτελικό κέρδισε 30 - 18 τον Αντώνη Ρουσελιωτάκη και στον τελικό ο οποίος ήταν μια ανάσα απο τα πέναλτι κέρδισε 30-29 τον Νάνη Θωμά. Στον άλλο ημιτελικό  ο Νάνης κάνοντας το καλύτερο παιχνίδι της 16αδας κέρδισε τον Νίκο Δασκαλούδη 30 - 21 σε 27 στεκιές.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλη την εξέλιξη της κατηγορίας καθώς και την τελική κατάταξη. Ευχαριστούμε το Masse club για την συνεργασία του καθ ολη την διοργάνωση.

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ -QUALIFICATIONS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

groups

Τα αποτελέσματα

 grres2

Η κατάταξη

 qrank2

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β' Γυρος - QUALIFICATIONS 2nd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

 

groupstime

Τα αποτελέσματα

results

Η κατάταξη

rank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ' Γυρος - QUALIFICATIONS 3rd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου.

groups1

Τα αποτελέσματα

results

Η κατάταξη

rank

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

Η τελική πυραμίδα των 16 και το πρόγραμμα

pyramida3

Τα αποτελέσματα

16res

8res

semifinalres

Η κατάταξη

finalrank

2nd Division

akadimia1

O Δημήτρης Καλλίτσης πρωταθλητής της 2ης κατηγορίας τρισπόντων για το 2016-17

Στον ημιτελικό κέρδισε τον Δημήτρη Ριγούτσο 35-32 σε 41 και στον τελικό τον Κώστα Μαυραγάνη 35-19 σε 29.
Στον άλλο ημιτελικό ο Μαυραγάνης κέρδισε τον Μανώλη Δήμου 35-34 σε 41.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολη την εξέλιξη του πρωταθλήματος καθώς και την τελική κατάταξη.

 

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ -QUALIFICATIONS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

qgroups

Τα αποτελέσματα

res1

Η κατάταξη

rank1

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β' Γυρος - QUALIFICATIONS 2nd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

q1groups

Τα αποτελέσματα

res

Η κατάταξη

rank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ' Γυρος - QUALIFICATIONS 3rd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

q3groups

Τα αποτελέσματα

res

Η κατάταξη

rank

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

Η τελική πυραμίδα των 16 και το πρόγραμμα

pyramida5

Τα αποτελέσματα

16res

8res1

Η κατάταξη

FINALRANK

 

1st Division

Ο Χρήστος Κορίλης πρωταθλητής για το 2016-17!
Μετά απο εναν ημιτελικό με τον Λευτέρη Κιντάτο που κρίθηκε για 1 καραμπόλα, ο Χρήστος Κορίλης κέρδισε στον τελικό τον Νίκο Χατζηπαυλή 40-35 και κατέκτησε το πρωτάθλημα.
Στον άλλο ημιτελικό ο Νίκος Χατζηπαυλής κέρδισε τον Νίκο Τρεμούλη 40-35.
Μπράβο Χρήστο! Σαφώς ανεβασμένος φέτος,καλή συνέχεια!!

Ολη η εξέλιξη του πρωταθλήματος παρακάτω.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ -QUALIFICATIONS

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

groups2

Τα αποτελέσματα

res1

Η κατάταξη

rank1

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β' Γυρος - QUALIFICATIONS 2nd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

q2groups

Τα αποτελέσματα

res

Η κατάταξη

rank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ' Γυρος - QUALIFICATIONS 3rd round

Οι ομιλοι και το πρόγραμμα

timetable

Τα αποτελέσματα

res1

Η κατάταξη

rank1

ΤΕΛΙΚΑ - FINALS

Το πρόγραμμα

16pyraa

16αδα

res16

8αδα

res8

Ημιτελικοί & Τελικός

res fin

Η κατάταξη

FINALRANK

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΡΙ - BALK-LINE

CADRE 47/2

MASTERS

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

allgroups1

Results Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα της 12αδας.

12results

Τα αποτελέσματα της Β' προκριματικής φάσης.

preresults1a

Τα αποτελέσματα της Α' προκριματικής φάσης.

preresults

Rank Η κατάταξη

Η κατάταξη των προκριματικών.

12rankall

Η κατάταξη της 12αδας.

12rank

Η κατάταξη της Β' προκριματικής φάσης.

prerank1a

Η κατάταξη της Α' προκριματικής φάσης.

prerank

ΤΕΛΙΚΑ

Results Τα αποτελέσματα

6res

6rank

Semi-finals & Final

semiandfinal

Rank Η κατάταξη RANK

finalrank

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Final rank

finalrank

1st

masse logo

Ο Δημήτρης Ανδρουλιδάκης ο πρωταθλητής της Α' κατηγορίας στο CADRE 47/2.

Σαφώς βελτιωμένος και μια ανάσα απο την άνοδο στην MASTER κατηγορία (θεμα χρόνου πλέον) ο ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ Δ. δίκαια πήρε το πρωτάθλημα στην Α' κατηγορία. Στον ημιτελικό έκανε το καλύτερο παιχνίδι της διοργάνωσης απέναντι στον ΚΡΙΚΕΛΑ Ν. ( 200 - 39 σε 6 στεκιές με 95 σερί) και στον τελικό κέρδισε τον ΣΙΔΕΡΑ Λ. ( 200 - 118 σε 20 ) ο οποίος καταφέρνει να πρωταγωνιστεί ακόμα και μετά τα 70 του χρόνια κερδίζοντας στον άλλο ημιτελικό τον ΚΑΒΒΟΥΡΑ Κ (200 - 188 σε 18 στεκιες). Ολη η εξέλιξη και τα αποτελέσματα παρακάτω.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

 

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

qgroups

Results Τα αποτελέσματα

results

Rank Η κατάταξη

rankq

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

finalgroups

Results Τα αποτελέσματα

6res

Rank Η κατάταξη

6rank

ΤΕΛΙΚΗ 4ΑΔΑ

Results Τα αποτελέσματα

semandfinal

Rank Η κατάταξη

finrank

2nd

Ο ΜΙΧΑΛΗΣ Θ. ήταν ο νικητής στην 2η κατηγορία του Cadre 47/2 για το 2016-17.

Στον ημιτελικό κέρδισε τον ΜΠΑΔΙΑΝΟΥΔΗ Β (125-89 σε 18 στεκιές) και στον τελικό τον ΖΑΠΠΑ Θ. (125 - 115 σε 24). Στον αλλο ημιτελικό ο Ζάππας κέρδισε τον ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟ Χ (118-114 σε 25).

Δυστυχώς κανείς απο όσους "φλέρταραν με την άνοδο στην 1η κατηγορία τελικά δεν τα κατάφερε. Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολη την εξέλιξη του πρωταθλήματος και την τελική κατάταξη.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

 masse logo

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

qgroups

q2groups

Results Τα αποτελέσματα

qresults1Τα αποτελέσματα της 2ης φάσης των προκριματικών.

q2results

Rank Η κατάταξη

qrank1

Οι όμιλοι της 2ης φάσης των προκριματικών.

q2groups

Η κατάταξη της 2ης φάσης των προκριματικών.

q2rank

 

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

finalgroups

Οι ημιτελικοί.

semifinals

Results Τα αποτελέσματα

qfres1

Οι ημιτελικοι και ο τελικός.

semandfinal

Rank Η κατάταξη

finalrank

3rd

Ο Κώστας Ράπτης 1ος στην 3η κατηγορία του cadre 47/2.
Σαφώς βελτιωμένος απο πέρσι ο Κώστας Ράπτης κατέκτησε την πρώτη θέση στην 3η κατηγορία του CADRE 47/2.
Στον ημιτελικό κέρδισε τον Βασίλη Κατσανό 75 - 37 σε 14 στεκιές και στον τελικό τον Γιάννη Σκούρτη με 75 - 64 σε 21.
Ηταν επίσης ο μόνος που κατάφερε να ανέβει κατηγορία αφού ο μέσος όρος του ήταν πάνω απο 4,000.
Στις δυο τρίτες θέσεις οι Σέπε Αντώνης και Κατσανός Βασίλης.

 

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

barrage

groupsq 

Results Τα αποτελέσματα

qres

Rank Η κατάταξη

qrank

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

6group

Οι ημιτελικοί.

semifinals

Results Τα αποτελέσματα

6res

semfinalres

Rank Η κατάταξη

finrank

CADRE 71/2

MASTERS

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

barrage

grtimefinal3

 

Results Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματατης 12αδας.

12res

Tα αποτελέσματα της 2ης φασης των προκριματικών

q1res

Tα αποτελέσματα της 1ης φασης των προκριματικών

qres

Rank Η κατάταξη

Η κατάταξη απο το νουμερο 6 και κάτω.

rank6 26

 

Η κατάταξη της 12αδας

12rank

Η κατάταξη της 2ης φασης των προκριματικών

q1rank

Η κατάταξη της 1ης φασης των προκριματικών

qrank

ΤΕΛΙΚΑ FINALS

Results Τα αποτελέσματα

6res

Semi-finals & Final

semiandfinal

Rank Η κατάταξη RANK

finalrank

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ FINAL RANK

Final rank

finalrank

1st

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

Rank Η κατάταξη

LIBRE

MASTERS

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

groups3

Results Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα της 12αδας.

12res

H δεύτερη φάση των προκριματικών.

q2res

H πρώτη φάση των προκριματικών.

q1res

Rank Η κατάταξη

Η κατάταξη της 12αδας.

12rank

Η κατάταξη της 2ης φάσης.

q2rank

Η κατάταξη της 1ης φάσης.

q1rank

ΤΕΛΙΚΑ

Last 6 results

fin6

Semi-finals & Final

semiandfin

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Final rank

finalrank

1st

NΕΟ ΑΙΜΑ ΣΤΑ "ΜΙΚΡΑ"...??

Ο Χρήστος ΒΑΖΟΥΡΑΣ που δεν έχει κλείσει ακόμα τα 21 του χρόνια κατέκτησε πανάξια το πρωτάθλημα της 1ης κατηγορίας Ελευθέρου για το 2016-17. Στον ημιτελικό κέρδισε τον ΜΑΝΤΕΛΗ Α. 250 - 133 σε 12 στεκιες και στον τελικό τον ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ Α. 250 - 56 σε 7 στεκιές. Στον άλλο ημιτελικό ο ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ Α. κέρδισε τον ΣΑΛΟΝΙΤΗ ΝΙΚΟ 250 - 225 σε 12 στεκιές σε ένα ματς που δεν ήθελε πολύ να οδηγηθεί στην παράταση απο την τελευταία στεκιά του Σαλονίτη ( 106 ).
Συνολικά είχαμε τις καλύτερες επιδόσεις σε σερι, γενικό και ειδικό μουαγιέν απο τον Χρήστο Βαζούρα ο οποίος ανέβηκε άνετα στην κατηγορία ΜΑΣΤΕΡ. Ολοι οι άλλοι παρέμειναν στην κατηγορία με εξαίρεση τον ΜΑΝΤΕΛΗ Θ. ο οποίος υποβιβάστηκε κυρίως λόγω ενος πολύ ασχημου αγώνα στην 6αδα.
Ολη η εξέλιξη και τα αποτελέσματα παρακάτω.

 

 

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

barrage

groups6a

Results Τα αποτελέσματα

res6

Rank Η κατάταξη

rank6

ΤΕΛΙΚΗ 4ΑΔΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Results Τα αποτελέσματα

semi

final

Rank Η κατάταξη

finrank

2nd

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

qgroups2

Results Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα της 1ης φάσης των προκριματικών.

resq1

Τα αποτελέσματα της 2ης φασης των προκριματικών.

resq2

Rank Η κατάταξη

Η κατάταξη της 1ης φάσης.

q1rank

Η κατάταξη της 2ης φάσης.

rankq2

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

groupsfinal

Results Τα αποτελέσματα

resfinal

Οι ημιτελικοί και ο τελικός.

semifinals

final

Rank Η κατάταξη

finalrank

3rd

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

groups1

Results Τα αποτελέσματα

q1res

Rank Η κατάταξη

q1rank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β' φαση

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Παρασκευή 16/12/2016 στις 18:00 οι αγωνες μεταξυ των παικτων 2 και 3.

q2groups

Results Τα αποτελέσματα

 q2res

Rank Η κατάταξη

q2rank

ΤΕΛΙΚΑ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

Οι αγώνες μεταξυ των παικτων 2 και 3  17/12/2016 στις 14:30

finalgroups

semifinals

Results Τα αποτελέσματα

finalres

semifinalresults

Rank Η κατάταξη

finrank

1Cushion

MASTERS

Final 6 Results Τα αποτελέσματα της 6αδας

6res

Rank Η κατάταξη

6rank

ΤΕΛΙΚΑ SEMI-FINALS AND FINAL

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

semifin

Results Τα αποτελέσματα

SEMI-FINALS AND FINAL

semiandfinal

Rank Η κατάταξη RANK

finalrank

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Final rank

finalrank

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

1η Φαση

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

masse logo

groupsall4

Results Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα της 2ης φάσης.

q2res1

Τα αποτελέσματα της 1ης φάσης.

q1res

Rank Η κατάταξη

Η κατάταξη της 2ης φάσης.

q2rank1

Η κατάταξη της 1ης φάσης.

q1rank