Σάββατο, Νοέμβριος 17, 2018

Όπως όλοι σχεδόν γνωρίζετε στις δηλώσεις συμμετοχής για τα GRAND-PRIX των τρισπόντων σημειώθηκε για πρώτη φορά μια ραγδαία αύξηση. Τον περασμένο χρόνο οι συμμετοχές ηταν 108-125-98-109 και 130 αντιστοιχα σε 5 τουρνουα.
Με βάση λοιπόν αυτά τα νούμερα προυπολογισαμε τον Αυγουστο που έγινε η έκδοση του αγωνιστικού ημερολογίου για φέτος 132 θέσεις ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα συμμετοχών και σοβαρού αριθμού παικτών που θα ηθελαν να παίξουν αλλά δεν θα μπορούσαν.
Στην προσπαθεια μας επίσης για τον καλύτερο προγραμματισμό ολης της περιόδου και απο την μεριά του διοργανωτή αλλά και για τους ίδιους τους παίκτες αποφασίσαμε οι δηλώσεις για τα πρωταθλήματα που επιθυμεί ο καθένας να παίξει να γίνουν μαζικά.
Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να γνωρίζουμε απο την αρχή το τι έχουμε να αντιμετωπίσουμε σε κάθε πρωτάθλημα και ταυτόχρονα ο παίκτης να γνωρίζει τις υποχρεώσεις του πολύ πιο νωρίς.
Οι δηλώσεις συμμετοχής στα GRAND-PRIX των τρισπόντων έφεραν μια αναστάτωση (αλλού μικρή αλλού μεγάλη) καθώς το νούμερο 132 έκλεισε μέσα 1 ωρα και 30 λεπτά. Οι συμμετοχές επίσης απο την Περιφέρεια με πρωταγωνιστή την Κέρκυρα καλύφθηκαν στο 100%.  Ευχάριστα νέα που όμως δημιούργησαν προβλήματα σε εμάς και σχόλια πριν την όποια επίσημη τοποθέτηση μας.
Το αποτέλεσμα ήταν ένας μεγάλος αριθμός (35+) παικτών να μείνουν εξω και οι ψηλά στη λίστα αναμονής να ελπίζουν μόνο στην ακύρωση κάποιας συμμετοχής...  Αναμεσα τους και ισχυροί παίκτες με συμμετοχές στο παρελθόν σε 32αδες και σε 16αδες.
Αλλοι τα έριξαν στην ώρα, αλλοι στην εργασία τους, αλλοι στο ιντερνετ, άλλοι στον κωδικό που δεν είχαν, άλλοι στο κατάστημα που συχνάζουν, αλλοι στον φίλο τους που τους ξέχασε, σχεδόν κανένας στον εαυτό του...κ.λ.π
Εμείς σαν διοργανωτές και σαν Δ.Σ δεν μπορούμε να μπούμε σε αυτη τη λογική καθώς η υποχρέωση που έχουμε αναλάβει δεν έχει να κάνει με πρόσωπα αλλά με το σύνολο.  Οτι και να κάνει κάποιος το 170 δεν μπορει να το κάνει ιδιο με το 132.  Με όποια διαδικασία κάποιοι 38 θα μείνουν έξω...
Μετά απο έντονο προβληματισμό που ξεκίνησε λίγες ώρες μετά τις δηλώσεις, μετά απο την εξέταση διαφόρων λύσεων που δεν επηρεάζουν το ημερολόγιο μας και μετά απο συννενόηση και την συγκατάθεση του KORALLI B.C καταλήξαμε στην εξής λύση:

Θα προστεθούν 4 αγωνιστικές ημέρες στο πρόγραμμα που έχει ανακοινωθεί. Αυτές θα είναι οι: Σάββατο 4 και Κυριακή 5 Νοεμβρίου καθώς και οι: Τρίτη 7 και Τετάρτη 8 Νοεμβρίου.
Σε αυτές τις ημερομηνίες θα προστεθούν 2 φάσεις προκριματικών με 8 ομίλους η καθε μια.
Το συνολικό αποτέλεσμα είναι να προστεθούν 28 θέσεις και η λίστα αναμονής να αρχίζει απο το νο 161 και μετά.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε τις φάσεις και τους παίκτες που απαρτίζουν την καθε μια απο αυτές με βάση την παρούσα κατάσταση συμμετοχών.
Η οριστική λίστα σίγουρα θα περιέχει μικροαλλαγές (πιθανώς λόγω ακυρώσεων) και θα ανακοινωθεί μετά την λήξη των συμμετοχων.
Σαν νέα ημερομηνία λήξης των συμμετοχών-ακυρώσεων ορίζεται η Κυριακή 22 Οκτωβρίου.

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ: Υποχρεούνται σε περίπτωση που δεν μπορούν να αγωνισθούν να την ακυρώσουν.

  • Αν η ακύρωση γίνει πρίν την λήξη των συμμετοχών (Κυριακή 22 Οκτωβρίου) δεν επιβαρύνονται με την συμμετοχή τους.
  • Αν η ακύρωση γίνει μετά την λήξη των συμμετοχών επιβαρύνονται με την συμμετοχή τους η οποία αναγράφεται στην φάση στην οποία έπαιζαν.
  • Αν ο παίκτης δεν εμφανιστεί και δεν ειδοποιήσει τουλάχιστον 24 ώρες πρίν τον αγώνα του θα χρεώνεται με -8 βαθμούς στην βαθμολογία του και δεν θα έχει δικαίωμα συμμετοχής στο επόμενο GRAND-PRIX άσχετα αν έχει δηλώσει συμμετοχή.
    Εξαιρούνται ακραίοι λόγοι υγείας η ατυχήματος με αποδείξεις.
  • Οι συμμετοχές όλων όσων δήλωσαν συμμετοχή σε ΟΛΑ ισχύουν και βρίσκονται χρονικά καταταγμένες.
  • Παρόμοιες λύσεις θα αναζητηθούν και στα επόμενα 2 GRAND-PRIX στο βαθμό που αυτό είναι εφικτό.

Επειδή τα 2 τελευταία χρόνια έχει γίνει "μόδα" και έχει παρατηρηθεί εκμετάλεύση της αίτησης "Δεν μπορώ να παίξω 1ο αγώνα μήπως γίνεται να πάιξω 2ο και 3ο" καλό θα είναι όποιος λόγω υποχρεώσεων δεν μπορεί να παίξει τις αναγραφόμενες ώρες και ημέρες να ακυρώσει.  Καμία αίτηση του είδους δεν θα γίνεται πλέον δεκτή είτε σε GRAND-PRIX είτε σε κατηγορίες.

 

Η κατάταξη με βάση τις συμμετοχές εως και 10/10/2017. Οσοι δεν είχαν κατάταξη στα MASTER απο πέρσι τοποθετήθηκαν αλφαβητικά.

Τελευταία ανανέωση 19/10/2017  18:00

 

1st GRAND-PRIX KORALLI B.C
TOP 16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1
ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 5
ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6
ΘΩΜΑΣ ΚΟΥΚΗΣ 7
ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 8
ΜΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9
ΜΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10
ΓΚΕΒΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11
ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ 12
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΙΛΗΣ 13
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 14
ΚΙΝΤΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 15
ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 16
Q ΡΕΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 17
ΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 18
ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19
ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 20
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21
ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 23
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 24
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25
20 εως 21 Νοεμβρίου. Ωρα έναρξης 18:00 ΜΑΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ 27
ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28
MANOYΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 29
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 31
ΧΡΙΣΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 32
ΒΑΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 33
ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 34
ΤΣΑΦΟΥΡΟΣ ΔΙΟΥΝΥΣΙΟΣ 35
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 36
20 ΠΑΙΚΤΕΣ + 16 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΥΡΟ= 12 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 40 ΚΑΡ. ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΟ ΣΕ ΣΤΕΚΙΕΣ ΧΡΟΝΟΣ 40 ΔΕΥΤ. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 35€
PQ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37
ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 38
NTEMΣΙΑΣ ΖΩΗΣ 39
ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40
ΛΟΝΤΖΕΤΙΔΗΣ ΝΤΙΝΟΣ 41
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 42
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 43
ΜΠΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 44
18 και 19 Νοεμβρίου. Ωρα έναρξης Σαββατο = 16:00 Κυριακή = 13:00 ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 45
ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ 46
ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 47
EΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48
ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 49
ΚΟΥΤΣΟΦΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50
ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 51
ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΑΡΗΣ 52
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53
ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 54
ΣΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 55
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ 56
20 ΠΑΙΚΤΕΣ + 16 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΥΡΟ= 12 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 35 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 25€
PPQ ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 57
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 58
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 59
ΚΩΣΤΑ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 60
ΚΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 61
ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 62
ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 63
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 64
15 εως 17 Νοεμβρίου. Ωρα έναρξης 18:00 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 65
ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 66
ΚΟΥΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 67
ΡΟΥΣΣΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 68
ΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 69
ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 70
ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 71
ΠΕΝΤΑΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 72
ΨΙΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 73
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 74
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 75
ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 76
20 ΠΑΙΚΤΕΣ + 16 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΥΡΟ= 12 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 30 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 20€
PPPQ ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 77
ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 78
ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 79
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 80
ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 81
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 82
ΚΙΝΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 83
ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤ 84
12 εως 14 Νοεμβρίου. Ωρα έναρξης 18:00 και Κυριακή 15:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 85
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 86
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 87
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 88
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 89
ΒΕΡΓΟΣ ΦΩΤΗΣ 90
ΛΟΥΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ 91
ΣΤΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 92
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 94
ΣΚΟΡΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 95
ΝΙΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ 96
20 ΠΑΙΚΤΕΣ + 16 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΥΡΟ= 12 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 25 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 15€
PPPPQ ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 97
ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 99
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 100
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 101
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 102
ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 103
ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 104
ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 105
ΤΣΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 106
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 107
9 εως 11 Νοεμβρίου. Ωρα έναρξης 18:00 και Σάββατο 16:00 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 108
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 109
ΜΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 110
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 111
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 112
ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ ΣΑΚΗΣ 113
ΖΑΡΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 114
ΜΗΤΡΩΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 115
ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 116
ΚΟΥΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 117
ΛΑΔΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 118
ΦΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 119
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 120
ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 121
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 122
26 ΠΑΙΚΤΕΣ + 10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΥΡΟ= 12 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 4 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 25 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 15€
PPPPPQ ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 123
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 124
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΗΣ 125
ΜΟΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 126
ΒΑΓΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 127
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 128
7 και 8 Νοεμβρίου Ωρα έναρξης 18:00 ΒΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 129
ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 130
ΔΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 131
ΔΑΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 132
ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 133
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 134
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 135
ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 136
14 ΠΑΙΚΤΕΣ + 10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΥΡΟ= 8 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 25 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 15€
PPPPPPQ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 137
ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 138
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 139
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 140
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 141
ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 142
ΚΟΝΤΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 143
ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 144
ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 145
ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 146
ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 147
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 148
4 και 5 Νοεμβρίου. Ωρα έναρξης 4/11 = 15:00 5/11 = 13:30 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 149
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 150
ΜΠΟΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 151
ΝΕΑΡΧΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 152
ΠΑΤΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 153
ΠΟΓΟΣΙΑΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 154
ΠΡΑΣΣΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 155
ΡΕΣΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ 156
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 157
ΣΙΩΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 158
ΦΛΕΜΟΤΟΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 159
ΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 160
24 ΠΑΙΚΤΕΣ = 8 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 3ων. ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΗ 25 ΚΑΡ. ΣΕ 55 ΣΤΕΚΙΕΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 15€
ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ 19/10/2017
1 ΣΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΝΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
4
5