Δευτέρα, Ιούλιος 23, 2018

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - A' DIVISION

 

 

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΜΙΛΟΙ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017-18
ΟΜΙΛΟΙ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Α AMFITRION A1 ATHENS CLUB A1 L'AMORTI CAFÉ A2 CAROM CAFÉ A1 FREE TIME A1 ROYAL BC A1 ENJOY CLUB A1 TETRIS BC A1
1 KOUKIS T. PAPAK/TINOU K. KOSMADAKIS M. TSOKANTAS D. STERGIOU G. MAVRAGANIS K. BATSOULIS G. VASILARAKOS G.
Ο 2 ANTONATOS K. LIANOS S. GEORGARAS K. DIMOU E. BARTSOKAS K. KONST/NIDIS A. MAROULIS E. POULOS I.
Μ 3 PAPADOP/LOS T. KORILIS C. KANETIS V. THLIVEROS G. MANOUILIDIS C. PIADITIS P. KONSTAN/NOU E. MILIONIS T.
Ι 4 PAP/NOMOU M. RETZIOS G. KALLITSIS D. KARAPLIS E. LADIKOS S. CHARLAFTIS J. KOUKIOS C. KOKKALIS K.
Λ S APOSTOLEAS D. RIZOS A. RIGOUTSOS D. KOUFOS G. SAVVOULIDIS I. ROTIDIS N. SIGALAS K. MAKROP/LOS G.
Ο U KALABALIKIS K.  . GIATAGANIS K. BITSAKOS C. CHRIST/RIDIS N.
Σ B KARAVAS K.
PLAYERS A1 L'AMORTI CAFÉ A1 TRISPONTO BC A1 LEGEND BC A1 BARRAGE CLUB A1 MISTER 100 A1 TETRIS 1984 A1 CAROM CAFÉ A2
Β 1 MOULOS E. BALOGIANNIS A. YUKSEL A. MOUTSOS D. CHATZ/LIS N. RAMMOS E. PARAPONIARIS K. KOSTIS L.
2 URKUT I. TREMOULIS N. KOKKORIS K. SOTIROP/LOS S. METTOS C. RAFTOPOULOS C. DASKALOUDIS N. KALOG/NAKIS I.
Ο 3 KINTATOS E. GKEVEZOS D. KASIDOK/TAS F. KOKOLOG/NIS I. CHATZ/LIS A. LOUBARDIAS A. PARAVALOS D. FESATIDIS L.
Μ 4 ANAG/POULOS G GIAN/POULOS K. MINAOGLU M. MANTZOROS E. DEDES A. MOUNTZOURIS A. GIALLELIS A. PSIKAKOS I.
Ι S MARANIS G. SYRIOTAKIS A. VAITSIS A. PAPADOP/LOS D. GER/POULOS N. KRIKRIS P. MICHAL/LOS I. ANDREAKOS A.
Λ U ANDRIOP/LOS L. ANAG/POULOS I. MICHAILIDIS A. METHENTISIS S. DOULOS T. KAKOULIS D.
Ο B BITHAS F.
Σ S KAMILAKIS S.
PAPADAKIS I.

 

  • Προκρίνονται οι 3 πρώτοι απο κάθε όμιλο για την τελική 8αδα.
  • Αν απο την περιφέρεια υπάρχει συμμετοχή 2 ομάδων αυτές θα παίξουν την προκριση τους με το Νο 4 και 5 του κάθε ομιλου σε δυο γκρουπ των 3ων. Οι δυο πρωτοι απο κάθε ομιλο θα προκριθουν. Αν η ομάδα που θα συμμετεχει θα ειναι μια, θα παίξει σε ενα γκρουπ με τα Νο 4 των ομίλων και οι δυο πρωτοι θα προκριθούν.