Τρίτη, Μάιος 22, 2018

 

Ο Νίκος Πολυχρονόπουλος κατάφερε να κατακτήσει το 1ο απο τα 3 GRAND-PRIX της χρονιάς.

Με τον καλύτερο γενικό και ειδικό μέσο όρο (1,772 και 3,077)  ο Νίκος Πολυχρονόπουλος παρά την ήττα του στα πέναλτι στον τελικό των νικητών απο τον Τσοκάντα Διονύση κατάφερε να κατακτήσει την 1η θέση. Κέρδισε στην συνέχεια τον Κόκκορη Κωνσταντίνο 40-13 σε 24 στεκιές και στον τελικό τον Τσοκάντα 40 - 24 σε 25 στεκιές. Ο Κόκκορης στο ματς που θα έκρινε ποιός θα έμενε στην 4η θέση και ποιός θα συνέχιζε κέρδισε τον Παπακωνσταντίνου Κ. 40 - 20 σε 22 στεκιές. Πολύ καλά παιχνίδια απο τον Κόκκορη στις νίκες του και πολύ ασχημα στις ήττες του. Να σημειώσουμε το 1,385 γενικό μέσο ορο απο τον Φίλλιπο Κασιδόκωστα με το αριστερό χέρι...!! Ευχόμαστε και ελπίζουμε να καταφέρει και πάλι να ανέβει όπου του αξίζει.

Ευχαριστούμε το Κοράλλι που όπως πάντα έκανε οτι μπορούσε για την φιλοξενία και την διοργάνωση. Ευχαριστούμε επίσης όλους τους παίκτες απο την Περιφέρεια για την συμμετοχή τους ευχόμαστε να τους δούμε ξανά στο 2ο τουρνουά και ελπίζουμε να κερδισαν εμπειρίες και όρεξη για δουλειά.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολη την εξέλιξη του τουρνουα και την γενική κατάταξη.

 

 

 

 

 

 

 

                Koralli Logo EST 1                  

1st GRAND-PRIX

Ολοι οι παίκτες υποχρεούνται να καταβάλουν στον υπεύθυνο των αγώνων το δικαίωμα συμμετοχής τους καθώς και την ετήσια συνδρομή τους (αν αυτό δεν έχει ηδη γίνει μέσω του ατομικού η ομαδικού πρωταθλήματος) πριν την έναρξη του αγώνα τους.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων επιλέγοντας την φάση που σας ενδιαφέρει.

 

PPPPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 2nd 3Cushion MASTERS PPPPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 5/11/2017 14:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΤΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15:30 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
17:00 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
2 4/11/2017 17:00 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
ΠΟΓΟΣΙΑΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
18:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ loser
20:00 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Winner
3 5/11/2017 14:00 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:30 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ loser
17:00 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Winner
4 5/11/2017 14:00 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΕΣΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ
15:30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ loser
17:00 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Winner
5 5/11/2017 14:00 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15:30 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ loser
17:00 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Winner
6 4/11/2017 17:00 ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
18:30 ΝΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
loser
20:00 ΝΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
Winner
7 4/11/2017 17:00 ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΛΕΜΟΤΟΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
18:30 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ loser
20:00 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Winner
8 4/11/2017 17:00 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18:30 ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ loser
20:00 ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Winner

 

PPPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 2nd 3Cushion MASTERS PPPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 7/11/2017 18:00 NANIS Thomas KREMIDAS Alexios
19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Winner
2 7/11/2017 18:00 PATEROS Eleftherios SAVVOULIDIS Stavros
19:30 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
3 7/11/2017 18:00 MAZONAKIS Stefanos KAKOULIS DIMITRIS
19:30 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΗΣ loser
21:00 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΗΣ Winner
4 7/11/2017 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ RESTAS Vlassis
19:30 ΜΟΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ loser
21:00 ΜΟΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Winner
5 8/11/2017 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIOMOS Nikos
19:30 ΒΑΓΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ loser
21:00 ΒΑΓΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Winner
6 8/11/2017 18:00 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ POGOSIAN EDWARD
19:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ loser
21:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Winner
7 8/11/2017 18:00 ΔΑΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΑΜ MOURATIDIS Panagiotis
19:30 ΒΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΒΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
8 8/11/2017 18:00 ΔΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FLEMOTOMOS Nikos
19:30 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ loser
21:00 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Winner

 

PPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 9/11/2017 18:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΥΡΟΥΜΙΔΗΣ ΑΠ.
19:30 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ loser
21:00 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Winner
2 9/11/2017 18:00 ΦΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡ.
19:30 ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ loser
21:00 ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Winner
3 09/11/2017 18:00 ΛΑΔΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ VEVES Dimitris
19:30 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ loser
21:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Winner
4 11/11/2017 17:00 ΚΟΥΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRATSIAS George
18:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
20:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
5 9/11/2017 18:00 ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIOMOS Nikos
19:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Winner
6 10/11/2017 18:00 ΜΗΤΡΩΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ POGOSIAN EDWARD
19:30 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ loser
21:00 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Winner
7 11/11/2017 17:00 ΠΑΤΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ELEFTHERIADIS Kyriakos
18:30 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
20:00 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
8 11/11/2017 17:00 ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ ΣΑΚΗΣ SAVVOULIDIS Stavros
18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
20:00 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
9 10/11/2017 18:00 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FLEMOTOMOS Nikos
19:30 ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
10 11/11/2017 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛ MOURATIDIS Panagiotis
18:30 ΤΣΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ loser
20:00 ΤΣΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Winner
11 10/11/2017 18:00 ΜΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ NANIS Thomas
19:30 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Winner
12 10/11/2017 18:00 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ KAKOULIS DIMITRIS
19:30 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner

 

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 13/11/2017 18:00 ANTONAROS Evangelos SAVVOULIDIS Ierotheos
19:30 ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ loser
21:00 ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Winner
2 13/11/2017 18:00 DALAKAS Dimitris GRATSIAS George
19:30 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ loser
21:00 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Winner
3 12/11/2017 16:30 MOURATIDIS Panagiotis NANIS Thomas
18:00 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ. loser
19:30 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ. Winner
4 12/11/2017 16:30 KAKOULIS DIMITRIS FLEMOTOMOS Nikos
18:00 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ loser
19:30 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Winner
5 12/11/2017 16:30 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΣΑΒΒ SIOMOS Nikos
18:00 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ loser
19:30 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Winner
6 13/11/2017 18:00 ΝΙΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ LAMBROU Aris
19:30 ΚΙΝΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ loser
21:00 ΚΙΝΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Winner
7 12/11/2017 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ VEVES Dimitris
18:00 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤ loser
19:30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤ Winner
8 13/11/2017 18:00 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ANDREOU Dimitris
19:30 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ loser
21:00 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ Winner
9 14/11/2017 18:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. PATEROS Eleftherios
19:30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
21:00 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
10 14/11/2017 18:00 ΣΤΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TSOBANAKIS Cristos
19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. loser
21:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Winner
11 14/11/2017 18:00 ΛΟΥΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ KONTOGIANNIS Eleftherios
19:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ loser
21:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Winner
12 14/11/2017 18:00 ΒΕΡΓΟΣ ΦΩΤΗΣ GIANNAKOPOULOS Kostas
19:30 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Χ loser
21:00 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Χ Winner

 

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 15/11/2017 18:00 FLEMOTOMOS Nikos ANASTASOPOULOS G.
19:30 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΟΣ loser
21:00 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Winner
2 15/11/2017 18:00 KONTOGIANNIS Eleftherios KINTATOS Stefanos
19:30 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ loser
21:00 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Winner
3 15/11/2017 18:00 ANTONAROS Evangelos METHENITIS Stavros
19:30 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
4 15/11/2017  18:00 SIOMOS Nikos VEVES Dimitris
19:30 ΚΩΣΤΑ ΒΑΛΑΝΤΗΣ loser
21:00 ΚΩΣΤΑ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Winner
5 16/11/2017  18:00 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΣΤ MOURATIDIS Pan.
19:30 ΚΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ loser
21:00 ΚΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Winner
6 16/11/2017  18:00 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΑΜ KOKKALIS Kostas
19:30 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ loser
21:00 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ Winner
7 16/11/2017  18:00 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KAKOULIS DIMITRIS
19:30 ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ loser
21:00 ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Winner
8 16/11/2017  18:00 ΨΙΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRATSIAS George
19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ loser
21:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Winner
9  17/11/2017 18:00 ΠΕΝΤΑΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ LADIKOS Stamatis
19:30 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
10  17/11/2017 18:00 ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SAVVOULIDIS Ierot
19:30 ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
21:00 ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
11 17/11/2017 18:00 ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ OIKONOMOU Michael
19:30 ΚΟΥΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΚΟΥΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
12 17/11/2017  18:00 ΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GIANNAKOPOULOS K
19:30 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ loser
21:00 ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Winner

 

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX PQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 18/11/2017 17:00 MOURATIDIS Panagiotis GRATSIAS George
18:30 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. loser
20:00 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. Winner
2 18/11/2017 17:00 SAVVOULIDIS Ierotheos DRAMOUNTANIS Panagiotis
18:30 ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΗΛΙΑΣ loser
20:00 ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Winner
3 18/11/2017 17:00 CHALKIADAKIS Lambros EFSTATHIOU Spyros
18:30 ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΚΩΝ. loser
20:00 ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΚΩΝ. Winner
4 18/11/2017 17:00 FLEMOTOMOS Nikos OIKONOMOU Michael
18:30 ΚΟΥΤΣΟΦΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ loser
20:00 ΚΟΥΤΣΟΦΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Winner
5 19/11/2017 12:00 STERGIOY George ANTONAROS Evangelos
13:30 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ loser
15:00 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Winner
6 19/11/2017 16:30 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ TETRIGKAS Konstantinos
18:00 ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΑΡΗΣ loser
19:30 ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΑΡΗΣ Winner
7 19/11/2017 12:00 ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ IOAKEIM Kyriakos
13:30 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
15:00 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
8 19/11/2017 16:30 ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KAKOULIS DIMITRIS
18:00 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
19:30 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
9 19/11/2017 12:00 ΜΠΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ MILIONIS Theodoros
13:30 ΣΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ loser
15:00 ΣΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Winner
10 19/11/2017 12:00 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ε. KANETIS Vassilis
13:30 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ loser
15:00 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Winner
11 19/11/2017 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ GIANNAKOPOULOS Kostas
18:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ ΖΩΗΣ loser
19:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ ΖΩΗΣ Winner
12 19/11/2017 16:30 ΛΟΝΤΖΕΤΙΔΗΣ ΝΤΙΝΟΣ VEVES Dimitris
18:00 ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ loser
19:30 ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Winner

 

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 1st 3Cushion GRAND-PRIX Q Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 20/11/2017 18:00 DEMSIAS ZOIS LONTZETIDIS Konstantinos
19:30 ΡΕΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ loser
21:00 ΡΕΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Winner
2 21/11/2017 18:00 KAKOULIS DIMITRIS DRAMOUNTANIS Panagiotis
19:30 ΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ loser
21:00 ΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Winner
3 22/11/2017 18:00 CHALKIADAKIS Lambros METAXAS Antonis
19:30 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ Δ. loser
21:00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑΣ Δ. Winner
4 20/11/2017 18:00 ARGYROS Christos MATIAKIS Athanasios
19:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ loser
21:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Winner
5 22/11/2017 18:00 ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ PARAPONIARIS Kostas
19:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
6 22/11/2017 18:00 ΤΣΑΦΟΥΡΟΣ Δ. GIANNAKOPOULOS Kostas
19:30 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ loser
21:00 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Winner
7 20/11/2017 18:00 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ BARTSOKAS Konstantinos
19:30 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Λ. loser
21:00 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Λ. Winner
8 21/11/2017 18:00 ΒΑΙΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ MANTZOROS Stratos
19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ loser
21:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Winner
9 21/11/2017 18:00 ΧΡΙΣΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ KANETIS Vassilis
19:30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. loser
21:00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Winner
10 20/11/2017 18:00 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ Κ. SYRIOTAKIS Andreas
19:30 ΜΑΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΜΑΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner
11 22/11/2017 18:00 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ Ι. KOUTSOFIOS Evaggelos
19:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ loser
21:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ Winner
12 21/11/2017 18:00 MANOYΗΛΙΔΗΣ ΧΡ. MOURATIDIS Panagiotis
19:30 ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ loser
21:00 ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Winner

 

FINAL32

Last 32 single elimination

32singlefinal    32res1

contentmap_plugin