Κυριακή, Ιούνιος 24, 2018

3ο GRAND-PRIX τρισπόντων

 enjoy

 

Ο ΠΟΛΥ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΟ 3ο GRAND-PRIX

O Νίκος Πολυχρονόπουλος κατέκτησε το 3ο και τελευταίο GRAND-PRIX για το 2017-18.
Στον τελικό κέρδισε τον Φίλιππο Κασιδόκωστα 40 - 32 σε 21 στεκιές.
Κατα σειρά πριν τον τελικό κέρδισε τους Γιώργο Κουφό 40 - 36 σε 32, Δημήτρη Γκεβέζο 40 - 28 σε 26, Νίκο Τρεμούλη 40 - 27 σε 23, Λευτέρη Κιντάτο 40 - 8 σε 17, Φίλιππο Κασιδόκωστα 40 - 32 σε 27.
Ο Φίλιππος με την σειρά του έκανε πάλι ενα καλό τουρνουά αν αναλογιστεί κανείς οτι παίζει με το αριστερό χέρι και ο μόνος απο τον οποίο έχασε ήταν ο Πολυχρονόπουλος. Γενικός μέσος όρος για τον Φίλιππο 1,535.
Δίκαια στην 3η θέση ο Κώστας Παπακωνσταντίνου. Δυο ήττες στο τουρνουά, και οι δύο απο τον Φίλιππο.
Πολύ καλό τουρνουά για τον Λευτέρη Κιντάτο ο οποίος κατέκτησε την 4η θέση κερδίζοντας τους Ανδρέα Συριωτάκη, Διονύση Τσοκάντα, Κώστα Αντωνάτο και Ηλία Ράμμο. Οι ήττες του απο Πολυχρονόπουλο και Παπακωνσταντίνου.
Με την επιτυχία του αυτή κέρδισε και την 9η θέση στην γενική κατάταξη.
Καλό τουρνουά επίσης για τους Ράμμο, Κανέτη και Γιαννακόπουλο που εξασφάλισαν την θέση τους στους 20 πρώτους οι οποίοι θα πάρουν μέρος στα τελικά, καθώς και ο Κώστας Παραπονιάρης με νίκες απέναντι στους Μούτσο και Ράμμο πήρε την 11η θέση και έμεινε μια ανάσα ( 2 βαθμούς ) απο τους πρώτους 20. Ο Γρηγόρης Ρέτζιος επίσης με την 6η θέση και σημαντικές νίκες με Μπαλογιάννη και Κόκκορη σκαρφάλωσε απο νο17 στην 11η θέση της γενικής κατάταξης.

Ευχαριστούμε πολύ το ENJOY B.C για την φιλοξενία και για το οτι έκανε οτι μπορούσε για την διοργάνωση.

Παρακάτω ολη η εξέλιξη των αγώνων, η κατάταξη του τουρνουά και η γενική κατάταξη.

     

 

 

3rd GRAND-PRIX

Ολοι οι παίκτες υποχρεούνται να καταβάλουν στον υπεύθυνο των αγώνων το δικαίωμα συμμετοχής τους καθώς και την ετήσια συνδρομή τους (αν αυτό δεν έχει ηδη γίνει μέσω του ατομικού η ομαδικού πρωταθλήματος) πριν την έναρξη του αγώνα τους.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων επιλέγοντας την φάση που σας ενδιαφέρει.

PPPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/3/2018  18:00

PPPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 3rd 3Cushion GRAND-PRIX PPPPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 13/3/2018 18:00 ZARANIS Stavros ELEFTHERIADIS George
19:30 ZAFEIRIS Konstantinos loser
21:00 ZAFEIRIS Konstantinos Winner
2 13/3/2018 18:00 CHRISIKOPOULOS PAN. ASVESTAS Lazaros
19:30 ANTONOPOULOS Christos loser
21:00 ANTONOPOULOS Christos Winner
3 13/3/2018 18:00 SOUCHLERIS John VELOTAS Christos
19:30 KITROMILIDIS Nikolaos loser
21:00 KITROMILIDIS Nikolaos Winner
4 13/3/2018 18:00 FILIS Evangelos MOTIKAS Kyriakos
19:30 KARAVAS Kyriakos loser
21:00 KARAVAS Kyriakos Winner
5 15/3/2018 18:00 CHALKIOPOULOS Marios DIMAKOPOULOS George
19:30 KASTERLOPOULOS John loser
21:00 KASTERLOPOULOS John Winner
6 15/3/2018 18:00 FALAGGAS Christos FOTIOU Giorgos
19:30 STRATIS Manolis loser
21:00 STRATIS Manolis Winner
7 14/3/2018 18:00 KANATSOS Vaggelis BITHAS Fotis
19:30 CHIOTIS Nikos loser
21:00 CHIOTIS Nikos Winner
8 14/3/2018 18:00 SERVETAS Dimitris MOURLAS Dimitris
19:30 VAGIOS George loser
21:00 VAGIOS George Winner
9 15/3/2018 18:00 ROUSSELIOTAKIS Antonis LIATSOS Takis
19:30 SKORDOS Konstantinos loser
21:00 SKORDOS Konstantinos Winner
10 15/3/2018 18:00 PASPATIS Kostas TSAPALOS Vassilis
19:30 KOUZIOKAS Ioannis loser
21:00 KOUZIOKAS Ioannis Winner
11 14/3/2018 18:00 VERGOS Fotis DROUGOUTIS John
19:30 VASILARAKOS Nikos loser
21:00 VASILARAKOS Nikos Winner
12 14/3/2018 18:00 MITROSIS Angelos KOUKIOS Charalabos
19:30 BERNALIS Sakis loser
21:00 BERNALIS Sakis Winner

PPPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

ppptime1

 

PPQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 3rd 3Cushion GRAND-PRIX PPQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 20/3/2018 18:00 MOURLAS Dimitris PASPATIS Kostas
19:30 FILIPPOU George loser
21:00 FILIPPOU George Winner
2 20/3/2018 18:00 ROUSSELIOTAKIS Antonis KASTERL/LOS John
19:30 SAVVOPOULOS Ioannis loser
21:00 SAVVOPOULOS Ioannis Winner
3 20/3/2018 18:00 RIGAS Ioannis STRATIS Manolis
19:30 CHRISTELIS John loser
21:00 CHRISTELIS John Winner
4 20/3/2018 18:00 ELEFTHERIADIS George KOUKIOS Charalabos
19:30 BATSOULIS George loser
21:00 BATSOULIS George Winner
5 21/3/2018 18:00 DALAKAS Dimitris VELOTAS Christos
19:30 SOTIROPOYLOS Sakis loser
21:00 SOTIROPOYLOS Sakis Winner
6 21/3/2018 18:00 KINTATOS Stefanos FILIS Evangelos
19:30 GRATSIAS George loser
21:00 GRATSIAS George Winner
7 19/3/2018 18:00 POGOSIAN EDWARD NANIS Thomas
19:30 TETRIGKAS Konstantinos loser
21:00 TETRIGKAS Konstantinos Winner
8 21/3/2018 18:00 TREMOULIS Alex LAMBROU Aris
19:30 FLEMOTOMOS Nikos loser
21:00 FLEMOTOMOS Nikos Winner
9 19/3/2018 18:00 PSIKAKOS John KOUTSIOUBAS Kar.
19:30 GYPARIS Nikos loser
21:00 GYPARIS Nikos Winner
10 21/3/2018 18:00 KONTOGIANNIS Eleftherios DASKALOUDIS Nikos
19:30 GIALLELIS Aris loser
21:00 GIALLELIS Aris Winner
11 19/3/2018 18:00 EFSTATHIOU Spyros ANTONIOU Yannis
19:30 PAPADAKIS John loser
21:00 PAPADAKIS John Winner
12 19/3/2018 18:00 RIZOS Aggelos BITHAS Fotis
19:30 IRAKLEIDIS Stavros loser
21:00 IRAKLEIDIS Stavros Winner

PQ

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

GROUP No 3rd 3Cushion GRAND-PRIX PQ Time-table
DATE TIME PLAYER 1 PLAYER 2
1 24/3/2018 15:00 GIALLELIS Aris KOUKIOS Charalabos
16:30 METAXAS Antonis loser
18:00 METAXAS Antonis Winner
2 22/3/2018 18:00 PASPATIS Kostas BITHAS Fotis
19:30 VAITSIS Achileas loser
21:00 VAITSIS Achileas Winner
3 22/3/2018 18:00 KOUTSIOUBAS Karolos PSIKAKOS John
19:30 MANTZOROS Stratos loser
21:00 MANTZOROS Stratos Winner
4 22/3/2018 18:00 LAMBROU Aris KINTATOS Stefanos
19:30 ANDRIOPOULOS Leonidas loser
21:00 ANDRIOPOULOS Leonidas Winner
5 24/3/2018 15:00 TSAVARI Eleni RIGAS Ioannis
16:30 DRAKOYLIS Iakovos loser
18:00 DRAKOYLIS Iakovos Winner
6 24/3/2018 15:00 SIAKAVARAS Lazaros NANIS Thomas
16:30 VEVES Dimitris loser
18:00 VEVES Dimitris Winner
7 24/3/2018 15:00 RAMOS Vasilis DASKALOUDIS Nikos
16:30 OIKONOMOU Michael loser
18:00 OIKONOMOU Michael Winner
8 23/3/2018 18:00 SKREKAS Vassilis PAPADAKIS John
19:30 IOAKEIM Kyriakos loser
21:00 IOAKEIM Kyriakos Winner
9 23/3/2018 18:00 PENTAZOS Stelios SOTIROPOYLOS Sakis
19:30 ANTONAROS Evangelos loser
21:00 ANTONAROS Evangelos Winner
10 23/3/2018 18:00 KAKOULIS DIMITRIS FLEMOTOMOS Nikos
19:30 VELOTAS Christos loser
21:00 VELOTAS Christos Winner
11 23/3/2018 18:00 KALAMPALIKIS Kostas FILIPPOU George
19:30 MOURATIDIS Panagiotis loser
21:00 MOURATIDIS Panagiotis Winner
12 22/3/2018 18:00 MILIONIS Theodoros SAVVOPOULOS Ioannis
19:30 CHALKIADAKIS Lambros loser
21:00 CHALKIADAKIS Lambros Winner

Q

Groups & time table Οι όμιλοι και το πρόγραμμα

qtime1

FINAL32

Last 32 single elimination

 32pyr

32res